Ostatnio córka Magdy Gessler udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoim macierzyństwie, ponieważ obecnie jest mamą dwójki wspaniałych dzieci: córki Neny i syna Bernarda - ich tatą jest mąż Lary Piotr Szeląg.

Wspaniale. Czas na dzieci masz jeden. Teraz musisz ten sam czas, który poświęcałeś na jedno dziecko poświęcać na dwójkę, więcej tego czasu się nie zrobi.

Lara Gessler opowiedziała również o tym, jaką wspaniałą babcią jest nasza ukochana Magda Gessler.

Tu nie ma co kokietować. To nie jest babcia niepracująca, tylko pracująca. Jedyne co mogę powiedzieć na pewno, to że kiedy tylko jest w Warszawie, to do niej przyjeżdżam, bo Nena kocha jej ogród i uwielbia być u niej w domu. Widujemy się częściej, ale to nie jest babcia do opieki nad wnukami, nie ten klimat. Ona je uwielbia i uwielbia spędzać z nimi czas, ale ja na pewno nie będą tą, która będzie jej dokładała pracy, bo jest zarobiona totalnie.

Wczoraj, 18 stycznia, Lara podzieliła się nietypowym zdjęciem, na którym pokazała spodnie, które pękły, odsłaniając pośladek. Stało się to podczas zabawy z dziećmi. Oto, co napisała celebrytka:

Popularne wiadomości teraz

Dziennikarka Monika Richardson o szansach na powrót do siebie po rozstaniu z Konradem. „Mamy opiekę naprzemienną”

Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Moje przygody w życiu rodzica.

Lara Gessler, screen Instagram
Lara Gessler, screen Instagram
Lara Gessler, screen Instagram

Jakie wpadki zdarzyły się w twoim życiu?

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek pokazała zdjęcie po treningu bez grama makijażu. Maciej Kurzajewski natychmiast zareagował

Może zainteresuje Cię to: Lara Gessler podzieliła się nowym zdjęciem swojej córki Neny. Fani biją na alarm i zalecają wizytę u lekarza

Przypominamy o: Marcin Hakiel wrócił po długim zniknięciu. Tancerz opowiedział, co się stało