Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli małżeństwem przez 14 lat. Okres szczęścia jednak się skończył i rozwiedli się. Teraz każde z nich buduje swoje osobiste życie.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin-Hakiel – poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kasia Cichopek wybrała się w sobotę na spacer z córką. Obraz prezentera Pytania na śniadanie był jasny i wygodny do poruszania się.

Dziewczyny bawiły się i uśmiechały. Cały spacer został uwieczniony na zdjęciach udostępnionych przez aktorkę.

Dobrej soboty Wam życzę Kochani odwiedziliście już swoich Dziadków? – napisała.

Popularne wiadomości teraz

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Fani nie mogli się nasycić takimi wydarzeniami w życiu prezentera. Widać, że łączy ją z córką pewna więź.

Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko !! widać odrazu !!!No i super !!! Piękne chwile, piekne zdjęcia. Miłej soboty. Takie chwile to piekne wspomnienia. Miłej soboty Kasiu. Cudnie tak razem. Miłego dnia – piszą.

Pisaliśmy również o: "Chcę przytulić miliony kobiet". Paulina Smaszcz nie ukrywa, że ostatnie wydarzenia odbiły się na jej zdrowiu

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz Dominiki. Patrzyła prosto w obiektyw podczas zimowej zabawy z ukochanym

Przypominamy o: "Byłeś i będziesz z nami wszędzie tam, gdzie my". Jurek Owsiak pogrążył się w żałobie tuż przed finałem WOŚP