Jak się okazuje, nie wszystko jest tak dobre, jak się wszystkim dookoła wydawało. Para stanęła przed pierwszymi problemami i nie jest to coś zwyczajnego.

Przez jakiś czas prezenterzy Pytania na śniadanie ukrywali swój związek przed opinią publiczną, jednak w dniu urodzin aktorki wszystko stało się jasne.

Maciej ostatnio coraz częściej pomieszkuje u Kasi, ale przeprowadzić się do niej na stałe nie może. W podwarszawskiej willi mieszka z mamą, która ma cukrzycę, więc musi się nią opiekować – przekazała informatorka Faktu.

Kasia i Maciej aktywnie poszukują domu, w którym będą mogli zbudować swoje własne gniazdo. Nawet się zaręczyli.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówił nam znajomy duetu z pracy.

Popularne wiadomości teraz

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Para przebywa obecnie na wakacjach w Jordanii. Ze zdjęć widać, że świetnie się bawią i są razem szczęśliwi.

Miejmy nadzieję, że to tylko zwykłe roztargnienie aktorki, która zapomniała go założyć, a nie coś poważniejszego… Na palcu Kasi na zdjęciach z Jordanii próżno szukać zaręczynowego pierścionka. Może zostawiła go w domu, by nie zgubić klejnotu na piaszczystej pustyni – zastanawia się Fakt.

Zniknięcie pierścionka na palcu aktorki, to raczej uważność ze strony kobiety niż coś poważnego.

Kasi i Maciejowi życzymy udanego wypoczynku i przywiezienia do Polski wielu emocji związanych z nowymi osiągnięciami zawodowymi.

Kasia Cichopek, screen Instagram
Kasia Cichopek, screen Instagram
Kasia Cichopek, screen Instagram

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się w romantyczną podróż z okazji urodzin prezentera. "Cudowne to Wasze szczęście"

Przypominamy o: "Miałbyś 50 lat". Katarzyna Chrzanowska wspomina swojego męża Waldemara Goszczę