Waldemar Goszcz miał przed sobą całe życie, ale nie ułożyło się ono zgodnie z oczekiwaniami.

24 stycznia 2003 r. odeszła gwiazda, która dopiero wznosiła się na horyzoncie polskiego showbiznesu.

Katarzyna Chrzanowska zyskała sławę dzięki roli w filmie Adam i Ewa, gdzie zagrała razem z Waldemarem Goszczem.

Zaliczyłam życie na krawędzi, tzn. byłam już blisko Ciebie, Piotra, ale okazało się, że jeszcze nie teraz, zaliczam się jeszcze do tzw. żywych, a wielu wśród nas poszło w Twoje ślady. - pisze aktorka na Facebooku.

Waldemar Goszcz skończyłby w tym roku 50 lat.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

Nie wiem jakie znaczenie tam gdzie jesteś ma czas, ale tutaj w tym roku miałbyś 50lat. Na pewno miałbyś swój official dużo lajków i tyle samo hejtów. Widzisz nic nie rozumiesz z tego języka, kiedyś Ci to wytłumaczę. (...) Podziwiano by też twoje dokonania, boś się chłopaku dobrze zapowiadał. Energii i pomysłów miałeś za stu i jestem pewna, że zrobiłbyś dla tego świata dużo dobrych rzeczy. (...) Stary, nawet nie masz pojęcia, ilu ludzi o ciebie pyta. Wiem, że czas nie ma dla Ciebie znaczenia, ale to już 20lat.

Katarzyna Chrzanowska przypomniała, że nawet 20 lat po śmierci celebryty jego fani nadal piszą do aktorki.

Najważniejsze, że tu na tej ziemi, pamiętają o Tobie. Stary, nawet nie masz pojęcia ile ludzi o Ciebie pyta a dziś miałam w ilości niepoliczalnej, na Messenger ( to taka forma komunikacji międzyludzkiej oczywiście) twoje zdjęcia, wspomnienia przypomnienia, że to już równe 20 lat,!!!. Ha! Wiem, że czas nie ma dla Ciebie znaczenia ale 20lat!!!

Nie zabrakło też nawiązania do serialu "Adam i Ewa":

Szczerze mówiąc, czasem sobie myślę, że jakbyś tu był i pokusiliby się o "Adam i Ewa" ciąg dalszy, to byśmy mieli niezły ubaw. Moglibyśmy razem żartować, śmiać się jak za dawnych lat, bo tego mi brakuje najbardziej.

Fani napisali do aktorki wiele miłych komentarzy:

Pięknie Kasiu napisane i jak zawsze z nutką humoru 🥰👌 20 lat to kawał czasu, to był piękny film i czekało się z utęsknieniem na następny odcinek. Od tygodnia, zaczęłam właśnie oglądać "Adama i Ewę"... Bardzo poruszający list, Kasiu. Dziękuję, że podzieliłaś się z nami swoimi refleksjami i wspomnieniami.

Katarzyna Chrzanowska
Katarzyna Chrzanowska
Katarzyna Chrzanowska

Katarzyna Chrzanowska
Katarzyna Chrzanowska
Katarzyna Chrzanowska

Pisaliśmy również o: Marcin Prokop zarabia kosmiczną kwotę z DDTVN. Prezenter telewizyjny zdradził tajemnicę swojego sukcesu i podał kwoty

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się w romantyczną podróż z okazji urodzin prezentera. "Cudowne to Wasze szczęście"

Przypominamy o: Partner Kingi Rusin przygotował dla niej romantyczną randkę i wielką niespodziankę. "Zrobił mi chyba ze 100 zdjęć..."