Dziennikarka podzieliła się szczegółami romantycznego spaceru z ukochanym i zaskoczyła swoich fanów.

Dziennikarka od dawna nie pracowała jako prezenterka telewizyjna, ale zrezygnowała z pracy, by realizować nowe przedsięwzięcia w branży kosmetycznej.

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? – wytłumaczyła.

Kinga Rusin pochwaliła się randką z Markiem Kujawą. Partner zaprosił celebrytkę, aby wspólnie świętować ich work life balance. Świetnie się bawili i nawet podzielili się zdjęciami z wypoczynku.

Moje jedwabne „zdobycze” z naszej ostatniej wyprawy do Indii idealnie sprawdzają się w kostarykańskich warunkach. Zakładam tu te sukienki na specjalne okazje. Takie jak np. wczorajsza romantyczna kolacja o zachodzie słońca, na którą Marek zaprosił mnie, aby świętować nasz work-life balance i kolejne fale „złapane” na line up’ie (miejsce załamywania się fal daleko od brzegu). Kreacja najwyraźniej wywarła na nim wrażenie, bo zrobił mi chyba ze 100 zdjęć… Ps. W galerii kilka fotek i filmik z jednym z najpiękniejszych, moim zdaniem, zachodów słońca na świecie, na kostarykańskim Pacyfiku – rozpisała się Kinga w opisie albumu, udostępnionego na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Co sądzicie o takich romantycznych chwilach?

Pisaliśmy również o: Andrzej Lichtman znalazł godne zastępstwo dla Krzysztofa Kawczyka i już zaproponował mu współpracę: "Krzysztof jest teraz z Ciebie dumny"

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit zdradziła gdzie urodziła. Jedna z jej fanek natychmiast zareagowała: "Niestety nie każda kobieta ma tyle szczęścia"

Przypominamy o: Kasia Cichopek pojawiła się przed swoimi fanami zupełnie odmieniona. Maciej Kurzajewski będzie mile zaskoczony