Dziennikarka podzieliła się szczegółami romantycznego spaceru z ukochanym i zaskoczyła swoich fanów.

Dziennikarka od dawna nie pracowała jako prezenterka telewizyjna, ale zrezygnowała z pracy, by realizować nowe przedsięwzięcia w branży kosmetycznej.

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? – wytłumaczyła.

Kinga Rusin pochwaliła się randką z Markiem Kujawą. Partner zaprosił celebrytkę, aby wspólnie świętować ich work life balance. Świetnie się bawili i nawet podzielili się zdjęciami z wypoczynku.

Moje jedwabne „zdobycze” z naszej ostatniej wyprawy do Indii idealnie sprawdzają się w kostarykańskich warunkach. Zakładam tu te sukienki na specjalne okazje. Takie jak np. wczorajsza romantyczna kolacja o zachodzie słońca, na którą Marek zaprosił mnie, aby świętować nasz work-life balance i kolejne fale „złapane” na line up’ie (miejsce załamywania się fal daleko od brzegu). Kreacja najwyraźniej wywarła na nim wrażenie, bo zrobił mi chyba ze 100 zdjęć… Ps. W galerii kilka fotek i filmik z jednym z najpiękniejszych, moim zdaniem, zachodów słońca na świecie, na kostarykańskim Pacyfiku – rozpisała się Kinga w opisie albumu, udostępnionego na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Co sądzicie o takich romantycznych chwilach?

Pisaliśmy również o: Andrzej Lichtman znalazł godne zastępstwo dla Krzysztofa Kawczyka i już zaproponował mu współpracę: "Krzysztof jest teraz z Ciebie dumny"

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit zdradziła gdzie urodziła. Jedna z jej fanek natychmiast zareagowała: "Niestety nie każda kobieta ma tyle szczęścia"

Przypominamy o: Kasia Cichopek pojawiła się przed swoimi fanami zupełnie odmieniona. Maciej Kurzajewski będzie mile zaskoczony