Dziennikarka podzieliła się szczegółami romantycznego spaceru z ukochanym i zaskoczyła swoich fanów.

Dziennikarka od dawna nie pracowała jako prezenterka telewizyjna, ale zrezygnowała z pracy, by realizować nowe przedsięwzięcia w branży kosmetycznej.

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? – wytłumaczyła.

Kinga Rusin pochwaliła się randką z Markiem Kujawą. Partner zaprosił celebrytkę, aby wspólnie świętować ich work life balance. Świetnie się bawili i nawet podzielili się zdjęciami z wypoczynku.

Moje jedwabne „zdobycze” z naszej ostatniej wyprawy do Indii idealnie sprawdzają się w kostarykańskich warunkach. Zakładam tu te sukienki na specjalne okazje. Takie jak np. wczorajsza romantyczna kolacja o zachodzie słońca, na którą Marek zaprosił mnie, aby świętować nasz work-life balance i kolejne fale „złapane” na line up’ie (miejsce załamywania się fal daleko od brzegu). Kreacja najwyraźniej wywarła na nim wrażenie, bo zrobił mi chyba ze 100 zdjęć… Ps. W galerii kilka fotek i filmik z jednym z najpiękniejszych, moim zdaniem, zachodów słońca na świecie, na kostarykańskim Pacyfiku – rozpisała się Kinga w opisie albumu, udostępnionego na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Co sądzicie o takich romantycznych chwilach?

Pisaliśmy również o: Andrzej Lichtman znalazł godne zastępstwo dla Krzysztofa Kawczyka i już zaproponował mu współpracę: "Krzysztof jest teraz z Ciebie dumny"

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit zdradziła gdzie urodziła. Jedna z jej fanek natychmiast zareagowała: "Niestety nie każda kobieta ma tyle szczęścia"

Przypominamy o: Kasia Cichopek pojawiła się przed swoimi fanami zupełnie odmieniona. Maciej Kurzajewski będzie mile zaskoczony