A teraz postanowiła opowiedzieć o szczegółach procesu porodu i wymienić miejsce, w którym urodziła swojego syna.

- Jesteśmy już w domu. Zdrowi i szczęśliwi🤗 Ostatni tydzień spędziliśmy w @szpitalkarowa 😊 Czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani. Jeszcze w brzuszku, a potem już rozpakowani🥰 Nie mam słów żeby dziękować wspaniałemu personelowi @szpitalkarowa 💜 Wybitni Lekarze sprawili , że wszystko przebiegło wzorowo💞 DZIĘKUJĘ KAŻDEMU Z OSOBNA I KŁANIAM SIĘ NISKO💙 - napisała Dominika Gwit. Będąc w szpitalu przez tych kilka dni poznałam też szereg Aniołów. Mowa o POŁOŻNYCH. To, co te Kobiety robią dla nas - Kobiet- jest po prostu nie do ocenienia. W związku z moim gadulstwem poznałam położne z różnych oddziałów tego szpitala. Wszystkie są tam, bo kochają swoją pracę i widać w nich powołanie. Nie jest to lekka praca, wymaga specjalnego podejścia i oddania. Z całego serca wszystkim Wam, drogie Panie, DZIĘKUJĘ!! Nie tylko za to co zrobiłyście dla mnie , ale za Waszą ciężką codzienną pracę😚 Było mi dobrze i bezpiecznie rodzić u Was- dodała gwiazda.

Jednak gdy jedna z fanek aktorki usłyszała, gdzie urodziła, zareagowała w nietypowy sposób.

- Niestety nie każda kobieta ma tyle szczęścia żeby rodzić w prywatnym szpitalu wt- napisała internautka.

Popularne wiadomości teraz

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Aktorka nie dała się zmylić i grzecznie odpowiedziała fance:

- To publiczny szpital dostępny dla wszystkich na NFZ ❤️- odpisała Dominika Gwit.

Przypominamy, że Dominika Gwit napisała kiedyś, że będzie rodzić w szpitalu.

- Do szpitali prywatnych idą ludzie zdrowi, ja choruję na zespół metamobliczny więc nie, nie będę rodzić w szpitalu prywatnym. Za duże ryzyko- pisała we wrześniu 2022 roku, już po ogłoszeniu radosnej nowiny o ciąży.

Pisaliśmy również o: Andrzej Lichtman znalazł godne zastępstwo dla Krzysztofa Kawczyka i już zaproponował mu współpracę: "Krzysztof jest teraz z Ciebie dumny"

Może zainteresuje Cię to: "To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam". Magda Gessler po raz trzeci zostanie babcią. Restauratorka opowiedziała o szczegółach

Przypominamy o: Kasia Cichopek pojawiła się przed swoimi fanami zupełnie odmieniona. Maciej Kurzajewski będzie mile zaskoczony