Głównym pytaniem jest teraz, które z potomstwa celebrytki uczyni ją babcią.

Magda Gessler jest matką Lary Gessler i Tadeusza Müllera. Lara urodziła już dwoje dzieci — Neny i Bernarda. Bardzo je kocha i wykorzystuje każdą okazję do spędzenia z nimi czasu.

Bernard przyszedł na świat kilka miesięcy temu i tym samym stał się prawdziwą gwiazdą w rodzinie. Magda zawsze, gdy tylko może, odwiedza swoje dzieci i wnuki.

Tu nie ma co kokietować. To nie jest babcia niepracująca, tylko pracująca. Jedyne co mogę powiedzieć na pewno, to że kiedy tylko jest w Warszawie, to do niej przyjeżdżam, bo Nena kocha jej ogród i uwielbia być u niej w domu. Widujemy się częściej, ale to nie jest babcia do opieki nad wnukami, nie ten klimat. Ona je uwielbia i uwielbia spędzać z nimi czas, ale ja na pewno nie będą tą, która będzie jej dokładała pracy, bo jest zarobiona totalnie – powiedziała Lara dla Jastrząb Post.

Po raz trzeci zostanie babcią. Podczas wizyty programu Dzień Dobry TVN restauratorka opowiedziała o swojej nowej, szczęśliwej wiadomości.

Popularne wiadomości teraz

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Urodzi żona jej syna, Tadeusza – Małgorzata Downar.

Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały. I jedno i drugie. Syn będzie niedługo tatą. A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt – pochwaliła się Magda.

Znana prowadząca program kulinarny opowiedziała nam o swojej komunikacji z Bernardem i Neną.

Robimy to, czego nie wolno. Komórka jest zabroniona, a Nena robi ze mną dokładny przegląd zdjęć i dużo pracujemy w social mediach. Benio jest idealny. Nena kocha go nad życie i cudownie się nim opiekuje. Nena jest kopią Magdy Gessler razy sto – mówiła.

Pisaliśmy również o: "Najważniejszy prezent na Dzień Dziadka". Donald Tusk wreszcie pokazał swojego wnuka. Syn Michała Tuska od kilku lat nie pojawiał się publicznie

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz Dominiki. Patrzyła prosto w obiektyw podczas zimowej zabawy z ukochanym

Przypominamy o: Kasia Cichopek pojawiła się przed swoimi fanami zupełnie odmieniona. Maciej Kurzajewski będzie mile zaskoczony