Krzysztof Krawczyk był legendą polskiej sceny i miał armię fanów. Jego życie zostało jednak przerwane w 2020 roku i teraz menadżer gwiazdy szuka kogoś godnego, kto zajmie jego miejsce.

Choć artysta nie żyje od ponad dwóch lat, jego rodzina - Ewa i Krzysztof junior - nadal walczą o spadek po nim. O tej sytuacji mówił Marian Lichtman, kolega Krzysztofa Krawczyka.

Nie rozumiem tej gorliwości i bezczelności, by zgarnąć jeszcze więcej. Dlatego nie przychodzą na te procesy spadkowe. Jak tak można robić? Tę sprawę już można było dawno zakończyć, pięknie się dzieląc schedą po Krzysztofie. I byłaby wspaniała macocha. A tak ten proces może trwać całe życie i na koniec może się okazać, że Krzysztof Junior nic nie dostanie, bo już nic nie zostanie z tego majątku – przekazał „Super Expressowi”.

Wracając do tematu następcy Krzysztofa Krawczyka na scenie, okazał się nim Jan Lalak, którego talentu nie dostrzegło jury The Voice Senior. 

Oglądacie Voice of Senior? Piękny program dowodzący, że mamy utalentowany muzycznie naród, ale jednocześnie budzący smutną refleksję, że nie potrafimy odkrywać talentów, pomagać im, że sito gubi diamenty. Ja dzisiaj byłem sercem z Januszem Lalakiem, który śpiewał piosenkę Krawczyka, który znał się osobiście z Krzysztofem i był przez niego ceniony. Ostatnio z Januszem poznałem się osobiście przy grobie Krzysztofa, w rocznicę śmierci Krzysztofa. Januszu trzymam za ciebie kciuki, gratuluję występu. Krzysztof napewno jest z Ciebie dumny! – napisał Kosmala.

Popularne wiadomości teraz

Dziennikarka Monika Richardson o szansach na powrót do siebie po rozstaniu z Konradem. „Mamy opiekę naprzemienną”

Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Menadżer Krawczyka podzielił się na Facebooku zdjęciem z Lalakiem.

Janusz odezwij się! Do mnie! Nagramy Ciebie u mnie w studio w wirtualnym duecie z Krzysztofem! Andrzej Kosmala – czytamy w sekcji komentarzy pod jednym z postów.

Krzysztof Krawczyk, facebook
Krzysztof Krawczyk, facebook
Krzysztof Krawczyk, facebook

Pisaliśmy również o: "Najważniejszy prezent na Dzień Dziadka". Donald Tusk wreszcie pokazał swojego wnuka. Syn Michała Tuska od kilku lat nie pojawiał się publicznie

Może zainteresuje Cię to: "To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam". Magda Gessler po raz trzeci zostanie babcią. Restauratorka opowiedziała o szczegółach

Przypominamy o: Kasia Cichopek pojawiła się przed swoimi fanami zupełnie odmieniona. Maciej Kurzajewski będzie mile zaskoczony