Teraz, w wieku 18 lat, może pochwalić się dużymi osiągnięciami w dziedzinie śpiewu.

Ostatnio jednak uwagę opinii publicznej przyciąga nie tylko jej kariera piosenkarska, ale także życie prywatne.

Wiadomo, że dziewczyna zaczęła spotykać się ze starszym mężczyzną, który ma już syna z poprzedniego związku. Kevin Mglej jest też o tyle ciekawy, że jest o 8 lat starszy od swojej wybranki.

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – powiedziała o Roksana w rozmowie z Plejadą.

Popularne wiadomości teraz

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Ale radość zawsze idzie w parze ze smutkiem. W życiu Roksany Węgiel również nastąpiły mroczne chwile. Wokalistka pracowała w TVP, a mianowicie w programie You Can Dance - Nowa Generacja.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w kolejnych etapach programu zabraknie też współprowadzącej, która wspierała uczestników za kulisami, czyli Roxie Węgiel. Ostateczna decyzja w sprawie młodziutkiej piosenkarki zapadła w tym tygodniu, choć sama Roksana spodziewała się tego, że nie wróci już do show – przekazał Super Express.

Pisaliśmy również o: „W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Może zainteresuje Cię to: Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Przypominamy o: „Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie