Paul powiedział, że nie zamierza niczego zmieniać w swoim życiu. On nadal chce być z Iloną.

Ta para stała się bardzo skandaliczna i narobiła sporo szumu w środowisku show biznesowym.

Przez wiele lat byli na i z dala od siebie, ale Amerykanin zawsze powtarzał, że Ilona Felicjańska jest kobietą jego życia.

Przedsiębiorca nie mógł jednak milczeć po plotkach o rozwodzie i opowiedział, jakie żywi do niej uczucia.

W moim życiu absolutnie nie ma teraz żadnej kobiety. Daję sobie przynajmniej rok jak nie dłużej, gdy nie chcę myśleć o takich sprawach i w nic się angażować miłosnego - zapewniał dla "Faktu" Paul Montana. Ilona była miłością mojego życia, a z drugiej strony był to ogromnie trudny związek. Potrzebuję odpoczynku i przerwy od kobiet. Nasz rozwód jest w toku. Ostatnia rzecz o której bym myślał, to nowa kobieta.

Popularne wiadomości teraz

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Na słowa Paula Montana dość ostro zareagowała jednak Ilona Felicjańska.

Co za bzdura. Jakie to kłamstwa. Kolejne. Potrzeba bycia "widzianym" wygrywa… Paul Montana każdej nocy "wychodzi" z inną kobietą. Każdą oszukuje i okłamuje - oburzyła się Felicjańska.

Pisaliśmy również o: Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie swojego małego syna. Nic dziwnego, że chce brata dla Borysa: "To było moje marzenie i jeszcze ono jest"

Może zainteresuje Cię to: Młodsza o 26 lat Krzysztofa Skiby odpowiedziała na komentarze swoich krytyków: "Ile komentarzy jest o tym"

Przypominamy o: Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny