Marcin Prokop w rozmowie z Karpiel-Bułecką stwierdził, że żona wpływa na niego na lepsze.

Piosenkarz i prezenterka telewizyjna często się kłócili, co doprowadziło do plotek o rozwodzie, ale kobieta położyła temu kres.

Kiedy coś między nami jest nie tak, to zostaje pomiędzy nami, na pewno nigdy nie dzielimy się tymi rzeczami w mediach. Ja przez te 8 lat jak jestem z moim mężem, to naczytałam się o tylu kryzysach, że ktoś mi ostatnio powiedział, że czytał na jakimś portalu, że mamy kryzys. Powiedziałam, że generalnie odkąd jestem z Sebastianem od pierwszych dni naszego związku, to tak uważam, że w mediach mamy kryzys, więc luz, już się do tego zdążyłam przyzwyczaić – powiedziała.

Marcin Prokop zauważył, że charakter Sebastiana się zmienił i jest on teraz dość wyluzowany w porównaniu z tym, co było wcześniej.

Ty się stałeś bardziej otwartą osobą, bo wcześniej, jak cię pamiętam, to byłeś zamknięty za taką chmurną maską człowieka, który wiele przeżywa w środku, ale niewiele wynosi na zewnątrz. Dużo się w tobie działo, ale niewiele można było odczytać, co tak naprawdę w tobie kotłuje, a dziś jesteś człowiekiem, który można powiedzieć, trochę „wywala flaki na stół” i mówi, słuchajcie, przeżyłem to i to. Między innymi twoja historia o zmaganiu się z depresją. To też jest taki przykład tego, o czym mówię, że już nie kisisz tego wszystkiego w sobie. To też słychać w tych piosenkach – zauważył Marcin.

Popularne wiadomości teraz

Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Msza w intencji żony Dawida Kubackiego. Biskup przekazał pilne wieści z ambony. "Taka miłość jest prawdziwym świadectwem"

Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani

Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Sebastian stwierdził, że za to należy pochwalić jego żonę.

No cóż, może to zasługa mojej żony – wypalił.

Według muzyka, Paulina jest otwartą osobą:

Paulina jest otwarta i jest taka zawsze bezpośrednia, więc z kim się zadajesz, takim się stajesz.

Pisaliśmy również o: Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie swojego małego syna. Nic dziwnego, że chce brata dla Borysa: "To było moje marzenie i jeszcze ono jest"

Może zainteresuje Cię to: Młodsza o 26 lat Krzysztofa Skiby odpowiedziała na komentarze swoich krytyków: "Ile komentarzy jest o tym"

Przypominamy o: Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny