Dominika Gwit podzieliła się kiedyś z fanami swoim doświadczeniem i wyzwaniami.

[quote author=""]My też przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co, każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty. Walka nie jest łatwa, leczenie nie jest łatwe, przechodzę przez nie właściwie cały czas przecież, bo mój zespół metaboliczny nie zniknął i nigdy nie zniknie

Gdy aktorka urodziła, od razu napisała do wszystkich na Instagramie, że nadszedł najszczęśliwszy dzień w życiu jej i jej męża. A stało się to 18 stycznia.

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy. Mama i Tata – napisała.

Popularne wiadomości teraz

Moja matka oddała mnie do sierocińca dla nowego mężczyzny i przypomniała sobie o mnie 10 lat później. Nie uwierzycie, czego teraz ode mnie wymaga

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Moja siostra powiedziała, że powinnam utrzymywać ją i dziecko. Mój mąż był wściekły, kiedy się o tym dowiedział

Aktorka stopniowo wraca do normalnego życia i nawet udało jej się zadowolić fanów zdjęciem w sukience.

Wyszłam z dresów ☺️ Wiosno – czekam #wiosnogdziejesteś #sukieneczka #tulipany #uśmiech #młodamama #czynapewnotakamłoda – napisała.

Subskrybenci natychmiast zauważyli podniosły nastrój aktorki i zaczęli sypać komentarzami:

Śliczna ta sukienka,a promieniejąca szczęściem dziewczyną w niej jeszcze fajniejsza!A dresy nie są takie złe,ja do pracy w domu i ogrodzie też ich używam. Widać ogrom szczęścia pomimo zmęczenia. Wszystkiego dobrego dla młodych rodziców i maluszka. Pięknie wyglądasz, macierzyństwo Ci służy. No Dominiczko wyglądasz kwitnąco – piszą internauci.

Co sądzicie o sukience Dominiki Gwit?

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zabrali córkę prezenterki na spacer. "Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy"

Może zainteresuje Cię to: Młodsza o 26 lat Krzysztofa Skiby odpowiedziała na komentarze swoich krytyków: "Ile komentarzy jest o tym"

Przypominamy o: Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny