Dla Kasi najważniejsze jest to, że Maciej dobrze dogaduje się z Heleną i Adamem. Dzieci są nim zachwycone.

Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną. Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort – mówiła nam dumna ze związku Kasia.

Ostatnio Kasia pokazała fotoreportaż, w którym wraz z Maciejem urządziła bitwę na szopie, zabawę z piosenką Kurzajewskiego — Bono, a także spotkanie znajomych z koniem, który pozwolił Helence pogłaskać zwierzę po pysku.

Nie zabrakło miłych komentarzy od subskrybentów:

Popularne wiadomości teraz

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Trzy znaki będą miały w kwietniu bajeczne szczęście w finansach. Czyj portfel stanie się grubszy

Historia z życia wzięta. "Mam 80 lat i chcę żyć dla siebie". Dzieci nie spodziewały się takiego obrotu sprawy

Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani

BONO jest przepiękny 8 bardzo zadbany nie mówiąc że rozpieszczany i bardzo kochany… Piękną pogodę macie panie Macieju… U nas od wczoraj zero śniegu słońce 8 lekki mróz… Słodziak widać że kocha Śnieg. Super piesio.

Pisaliśmy również o: Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie swojego małego syna. Nic dziwnego, że chce brata dla Borysa: "To było moje marzenie i jeszcze ono jest"

Może zainteresuje Cię to: Młodsza o 26 lat Krzysztofa Skiby odpowiedziała na komentarze swoich krytyków: "Ile komentarzy jest o tym"

Przypominamy o: Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny