Para zaczęła spotykać się jesienią ubiegłego roku. Mają coraz większe grono fanów, a prasa śledzi każdy ich ruch.

Dodatkowo Kasia Cichopek dała do zrozumienia, że po "czterdziestce" nie zamierza czekać na spełnienie marzeń, tylko działać.

To jest ten czas. Skończyłam 40 lat i postanowiłam już dłużej nie czekać na spełnianie swoich marzeń. Staram się wszystko pogodzić, co nie jest proste, bo mam sporo pracy, zajmuję się dziećmi, ale też muszę pamiętać o sobie, o swoich marzeniach, swoich pasjach. I właśnie jestem na takim etapie w życiu, gdzie taka atencja, miłość do samej siebie gra główną rolę.

W weekend Kasia i Maciej postem w mediach społecznościowych potwierdzili wiele plotek na ich temat.

Idzie nowe. Projektujemy z Jonatanem – napisali w jego opisie, dodając emotikonkę w kształcie domu.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Kupiłam mieszkanie dla syna i córki, ale nie przepiszę na nich aktu darowizny, mam warunek. Zarówno syn, jak i córka byli bardzo rozczarowani"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Co z ciebie za matka, nie powinnaś mieć trójki dzieci, skoro potrafisz kochać tylko jedno"

Okazuje się, że plotki o tym, że para buduje swój własny dom były prawdziwe. Wiadomo nawet, że pomyśleli o wszystkim, nawet o dużej kuchni dla matki Macieja, Teresy Kurzajewskiej.

Ten dom musi mieć dużą kuchnię, bo pani Teresa uwielbia gotować. Ma jedno popisowe danie, za którym Maciek z Kasią przepadają. To pieczone żeberka. Obowiązkowym elementem wystroju będzie też duża, wygodna kanapa, na której oboje będą mogli gościć dzieci i wspólnie oglądać filmy – zdradził.

Życzymy im inspiracji w tym przedsięwzięciu i dużo miłości.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek nie może się nadziwić talentom swojej córki Heleny. Dziewczyna ma przed sobą wielką przyszłość

Może zainteresuje Cię to: Fani nie poznali Marcina Prokopa. Prezenter telewizyjny zdecydował się na drastyczne zmiany w swoim wyglądzie

Przypominamy o: Anna Mucha i Jakubem Wonsem pojawili się na premierze w towarzystwie jego byłej żony. "Spotkało nas duże szczęście"