Ostatnio na premierze Anna pozowała z mężem i jego byłą żoną Hanną Konarowską.

Para wspólnie świętowała premierę sztuki "O mało co..." w reżyserii Jakuba Wonsa.

Patrząc na nie, można stwierdzić, że byli małżonkowie są w dobrych stosunkach.

Na premierze dzieła utalentowanego reżysera zebrała się cała galaktyka gwiazd: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Barbara Kurdej-Szatan i Hanna Konarowska.

Ta druga to jego była żona, z którą mają bardzo dobre relacje.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Mój mąż zostawił mnie dla młodej dziewczyny, mówiąc następujące słowa". "Przy niej czuję się jak mężczyzna, głowa rodziny"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Jakiś czas temu gospodyni serialu "Barwy szczęścia" powiedziała, że z Jakubem Wonsem łączy ją bardzo dobry związek.

Potwierdzam swoje rozstanie z Jakubem Wonsem. Dalej się przyjaźnimy. Spotkało nas duże szczęście, że tak to się wszystko potoczyło. - mówiła Hanna Konarowska w rozmowie z "Plejadą".

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek nie może się nadziwić talentom swojej córki Heleny. Dziewczyna ma przed sobą wielką przyszłość

Może zainteresuje Cię to: Fani nie poznali Marcina Prokopa. Prezenter telewizyjny zdecydował się na drastyczne zmiany w swoim wyglądzie

Przypominamy o: Znane jest miejsce i data ślubu Cichopek i Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz nie wytrzymała i wróciła do gry