W miniony czwartek podczas wiosennej ramówki TVP, na której obecnych było wiele gwiazd show-biznesu, pojawił się również Maciej Kurzajewski, który zaczął odpowiadać na pytania dziennikarzy i powiedział kilka ciekawych rzeczy.

Maciej Kurzajewski udzielił wymownej odpowiedzi na temat tego, jak udaje mu się z Cichopek łączyć życie osobiste z pracą, gdzie pracują razem.

Wszystkie osoby (...) pracujące w "Pytaniu na śniadanie" to są profesjonaliści, redakcja, wydawcy, reporterzy, realizatorzy - to są ludzie podchodzący profesjonalnie do swojej pracy. I my staramy się podchodzić profesjonalnie, najbardziej jak tylko można.

Maciej Kurzajewski, wręcz przeciwnie, jest zachwycony wspólną pracą, biorąc pod uwagę to, co powiedział wcześniej.

"Bardzo się cieszę, że Kasia jest tak popularną osobą, zresztą nie jest to dla mnie zaskoczeniem. (...) Jest absolutną gwiazdą! Jestem bardzo dumny, podziwiam ją za to, jest profesjonalistką. Fantastyczne jest to, że potrafi odnaleźć się w różnych wymiarach tego telewizyjnego i filmowego życia. Jest osobą niezwykle uzdolnioną, inteligentną, piękną, obdarzoną cudownym uśmiechem, ale też wielkim sercem".

Popularne wiadomości teraz

Abp Jędraszewski sięga po wsparcie z nieba dla żony Dawida Kubackiego. "Cały Kościół krakowski ogarnia Was modlitwą"

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Pisaliśmy również o: Antek Królikowski pochwalił się swoją wybranką. Dziewczyna jest przeszczęśliwa. "Jestem jej wdzięczny za każdy dzień"

Może zainteresuje Cię to: Uroczystość żałobna po matce Radosława Majdana. Mąż Małgorzaty Rozenek pożegnał ją chwytającymi za serce słowami

Przypominamy o: Michał Żebrowski miał iść na narty, ale jedno wydarzenie zmieniło wszystko. Nowe zdjęcie budzi niepokój