A co z Olą Żebrowską, czy jest w tej samej nieprzyjemnej sytuacji co jej mąż?

Michał Żebrowski stał się bardzo popularnym aktorem w Polsce. Do jego znanych ról należą Pan Tadeusz, Ogniem i mieczem, Wiedźmin, Pianista, Pręgi, 1920 Bitwa warszawska, Sęp.

Jednak nawet mając w swoim arsenale tak wiele ról, Żebrowski nie ustaje w dążeniu do kolejnych.

Gdy miałem 23 lata, wydawało mi się, że lada moment dostanę Oscara. W wieku 28 lat stwierdziłem, że aktorstwo w ogóle mnie nie interesuje. Nie byłem stabilny, bo co chwila zmieniałem zdanie. Dziś zmagam się z niespełnionymi oczekiwaniami wobec samego siebie. Inaczej wyobrażałem sobie swoją ścieżkę kariery. Ale nie rozbiłem się samochodem, nie uległem nałogom, nie mam nieślubnych dzieci, czyli wielu zagrożeń udało mi się uniknąć – powiedział w rozmowie z ican.pl.

Żebrowski wraz z żoną mają trzech wspaniałych synów: Franciszka, Henryka i Feliksa.

Popularne wiadomości teraz

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Dawid Kubacki otrzymał niespodziewaną wiadomość od Adama Małysza. Jaka była jej treść

Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne

Sensacyjne wiadomości o Grażynie Torbickiej i Adamie Torbickim. Co dzieje się w 42-letnim małżeństwie gwiazdy i uznanego kardiologa

Aleksandra nie ukrywa, że marzy o dużej rodzinie, więc niewykluczone, że pojawi się kolejne potomstwo.

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno, kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą – mówiła w jednym z wywiadów.

W piątek na Instastory Żebrowski zamieścił zdjęcie, na którym widać dwie osoby w kulach, co wskazuje na uszkodzenia ciała.

Gotowi na narty – napisał Michał, który być może nabawił się kontuzji wskutek drobnego wypadku.

Dzięki Instastory Aleksandry możemy zrozumieć, że para spędziła wieczór razem.

Pisaliśmy również o: Antek Królikowski pochwalił się swoją wybranką. Dziewczyna jest przeszczęśliwa. "Jestem jej wdzięczny za każdy dzień"

Może zainteresuje Cię to: Uroczystość żałobna po matce Radosława Majdana. Mąż Małgorzaty Rozenek pożegnał ją chwytającymi za serce słowami

Przypominamy o: Sylwia Nowak jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się w sieci radosną nowiną