Przypomnijmy, że jako aktorka zasłynęła po występie w filmie Na Wspólnej oraz Pierwsza miłość. Zaczęła być rozpoznawalna w całej Polsce.

Wiadomo również, że zaraz po ślubie rozpoczęli budowę własnego domu.

Nasze miejsce na ziemi. Wiecie, że rzadko dzielę się tu prywatą, a jak już to robię to na swoich zasadach, ale temat budowy domu, to tak duża sprawa, że ciężko się tymi emocjami z Wami nie podzielić. Odkąd byłam małą dziewczynką, marzyłam o domu pod lasem i to marzenie właśnie się spełnia – pisała w social mediach.

Teraz Sylwia przygotowuje się do roli nie tylko żony, ale i wspaniałej matki. Na swoim Instagramie aktorka ogłosiła swoim fanom dobrą nowinę.

Od dziecka moimi dwoma najważniejszymi marzeniami była rodzina i muzyka, dlatego bardzo chciałam podzielić się moim „szczęściem” właśnie poprzez muzykę – napisała w sieci.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Sylwia Nowak podzieliła się również swoim pragnieniem zostania matką poprzez piosenkę, którą zaczęła pisać 2 lata temu.

Utwór ten zaczęłam pisać 2 lata temu, gdy po raz pierwszy podczas naszych starań o dziecko pojawiła się nadzieja… wtedy niestety ta nadzieja zgasła, a utwór odłożyłam „na półkę”. Wróciłam do niego teraz, gdy w grudniu dowiedzieliśmy się, że nasze marzenie o powiększeniu rodziny, o które w sumie walczyliśmy 3 lata – w końcu się realizuje. Utwór zawiera całą paletę emocji, które towarzyszyły mi przez tą długą i trudną drogę, aż do teraz, gdy czuję już spokój.

Pisaliśmy również o: Lara Gessler pokazała, jak stylowo urządziła swój rodzinny dom. Wnętrza robią wrażenie

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek wbija szpilę Joannie Opoździe. "To jest bardzo delikatny temat"

Przypominamy o: Kazimierz Marcinkiewicz zakochał się. Jego wybranką okazała się młoda, namiętna brunetka