Najczęściej oglądamy zdjęcia zrobione w domu na Mokotowie, gdzie mieszka restauratorka.

Dzięki Magdzie Gessler, która od dziecka zaszczepia w dzieciach miłość do gotowania, są one teraz super popularne. Na czym polega fenomen rodziny Gesslerów?

Na tym, że jak nikt inny kochają gotowanie i poświęcają się pracy swojego życia. Lara, podobnie jak jej mama, nie stoi w miejscu i doskonali swoje umiejętności jak tylko może.

Jak zauważyliśmy, chodzi o szczegóły, a one mają znaczenie w każdej sferze życia młodego restauratora. Wystarczy spojrzeć na jej dom, gdzie pomieszczenia urządzone są w klasycznym stylu z nutką luksusu.

Lara ma dobry gust i poczucie piękna. Kuchnia, w której Larze często pomaga córka, wyposażona jest we wszystkie niezbędne rzeczy i sprzęty domowe, które robią wrażenie.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Kiedy brałem ślub, obawiałem się mojej przyszłej teściowej. I nie poszło to na marne, ponieważ dała mi lekcję życia"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

Charakterystycznym elementem każdego pomieszczenia w domu Lary Gessler jest obfitość świeżych kwiatów, które wywołują przyjemne emocje.

Jak widać, na podwórku domu znajduje się wspaniała huśtawka dla dzieci, którą lubią nawet dorośli, bo częściowo przenosi ich do dzieciństwa.

Huśtawka jako szczyt marzeń! 🍊🙆🏼‍♀️☺️ Spędziliśmy tydzień w przepięknym hotelu, który jak się okazało atrakcje miał przewidziane tylko dla dzieci od 4 roku życia. Nena spędziła wiec ubiegły tydzień bawiąc się w najlepsze w pięknym piasku - o który tak trudno na Wyspach Kanaryjskich. Zakolegowała się na dobre z morzem. Mam wrażenie, ze pierwszy raz czerpała z niego prawdziwą przyjemność🏖 Jednak, kiedy zobaczyła na horyzoncie huśtawkę, to był prawdziwy szał😂 Każdy ma swoje ulubione zabawki. Btw. Kocham to, że Hiszpanie potrafią zrobić płac zabaw w tak ślicznym miejscu♥️🍊

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek postanowiła wydać dużo pieniędzy na swoją suknię ślubną. To spory wydatek dla przyszłej panny młodej

Może zainteresuje Cię to: Beata Kozidrak nosi perukę, jak donosi jeden z tabloidów. "Wszystko wyszło na jaw"

Przypominamy o: Kazimierz Marcinkiewicz zakochał się. Jego wybranką okazała się młoda, namiętna brunetka