Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są u progu wielkich zmian. Para od jakiegoś czasu intensywnie podróżuje i spędza ze sobą dużo czasu zarówno w pracy, jak i w domu.

Prezenterzy telewizyjni zaczęli już nawet szukać miejsca do wspólnego zamieszkania, ale ich plany zmieniły się w trakcie i postanowili wyremontować dom matki Macieja i zatrudnili świetnego projektanta.

Musi on wykonać sporo pracy, aby stworzyć warunki do życia dla gwiazdorskiej pary i mamy Macieja Kurzajewskiego.

Ostatnio Kasia Cichopek musiała zdementować plotki, że planują ceremonię ślubną w Grecji.

Niewykluczone, że odwiedzimy Grecję wakacyjnie razem z dzieciakami. Ale to chyba nie o moim ślubie jest mowa – podsumowała plotki.

Popularne wiadomości teraz

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Jeden z tabloidów stwierdził, że para nadal będzie świętować ceremonię w Polsce i że odbędzie się ona z rozmachem.

Znajomi pary zdradzili Faktowi, że Kasia i Maciej chcą zorganizować uroczystość w Polsce. Marzą o dużym weselu, a takie ze względów logistycznych i finansowych, byłoby trudno zorganizować na przykład w tak popularnej Grecji. Zakochani chcieliby też, by razem z nimi bawili się także seniorzy należący do rodziny, a ci niekoniecznie mogliby udać się w męczącą podróż samolotem – zdradził informator Faktu.

I tak podczas jednej z audycji Kasia Cichopek zajęła się tematem sukien ślubnych. I nieświadomie opowiedziała o swoich planach:

Wydaje mi się, że każda kobieta marzy o tym, by założyć piękną białą suknię i z wybrankiem swojego serca pójść do ołtarza – mówiła Kasia w „Pnś”.

Pisaliśmy również o: Mandaryna wychodzi za mąż po raz drugi. Para udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się szczegółami: "W zasadzie to mamy same wspólne plany"

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek wyznała swojemu kochankowi na antenie PnŚ. Reakcja Macieja Kurzajewskiego była bezcenna

Przypominamy o: Agnieszka Kaczorowska w trzeciej ciąży? Aktorka wyjaśniła sytuację. "Moje cztery Walentynki"