Marcin Hakiel, który jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, od lat z powodzeniem działa w świecie tańca i sztuki, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jego indywidualne projekty, takie jak spektakl "Droga do Rio" czy "Marzenia", zyskały uznanie widzów i krytyków. Hakiel nie boi się eksperymentować i wychodzić poza konwencje, co sprawia, że jego występy są zawsze pełne emocji i niespodzianek.

Marcinowi Hakielowi, po rozstaniu z Kasią Cichopek, udało się znaleźć szczęście z nową dziewczyną, Dominiką. W jednym z wywiadów powiedział, że regularnie otrzymuje listy od internautek.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – wyznał.

Tym razem, jego partnerką w zmysłowej sesji zdjęciowej była Dominika.

Popularne wiadomości teraz

Historia miłości Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala. „Lekarze walczą o jej życie”

Ostatnio jego pojawienie się w mediach społecznościowych stało się rzadkością. Tym razem jednak tancerz zrobił miłą niespodziankę swoim fanom i pokazał zdjęcie z nowej sesji zdjęciowej z ukochaną Dominiką.

Pisaliśmy również o: Antek Królikowski pochwalił się swoją wybranką. Dziewczyna jest przeszczęśliwa. "Jestem jej wdzięczny za każdy dzień"

Może zainteresuje Cię to: Uroczystość żałobna po matce Radosława Majdana. Mąż Małgorzaty Rozenek pożegnał ją chwytającymi za serce słowami

Przypominamy o: Michał Żebrowski miał iść na narty, ale jedno wydarzenie zmieniło wszystko. Nowe zdjęcie budzi niepokój