Kasia Cichopek zdradziła nam kiedyś, co jest ważne w ich związku i co go wzmacnia.

Czy on byłby z drutu, czy z papieru nie ma to dla mnie znaczenia. Dla mnie ważny jest gest, ważne, że jest od niego. Najważniejsze jest uczucie, które nas łączy. Oboje wychodzimy z założenia, że nie przedmioty są ważne, a emocje i wspomnienia i przeżycia. I w to inwestujemy.

Kasia Cichopek pojechała do Włoch z ukochanym Maciejem Kurzajewskim i dziećmi. Świetnie się tam bawią i wszystkie zdjęcia z wakacji zamieszczają na Instagramie. Ostatnio poznali Anię Muchę, z czego bardzo się ucieszyli.

Ania Mucha postanowiła namówić Kasię, by w miarę możliwości brała udział w jej nowym programie.

Czasem łatwiej spotkać się w ten sposób niż w Warszawie namawiam @katarzynacichopek na udział w moim kolejnym projekcie chcecie zobaczyć Kasię w nowej roli? – napisała Ania pod wspólnym zdjęciem z Włoch.

Popularne wiadomości teraz

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

Dawid Kubacki otrzymał niespodziewaną wiadomość od Adama Małysza. Jaka była jej treść

Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne

Dominika Gwit ogłosiła bardzo radosną nowinę. "Już mogę zdradzić Wam tajemnicę"

Gdy skończyła 40 lat, aktorka złożyła sobie obietnicę, że będzie żyć pełnią życia i spełni wszystkie swoje marzenia.

To jest ten czas. Skończyłam 40 lat i postanowiłam już dłużej nie czekać na spełnianie swoich marzeń. Staram się wszystko pogodzić, co nie jest proste, bo mam sporo pracy, zajmuję się dziećmi, ale też muszę pamiętać o sobie, o swoich marzeniach, swoich pasjach. I właśnie jestem na takim etapie w życiu, gdzie taka atencja, miłość do samej siebie gra główną rolę.

Pisaliśmy również o: Nieoczekiwany zwrot akcji w sprawie Justyny Żyły. Tak zareagowała na złoty medal Piotra

Może zainteresuje Cię to: Adriana Kalska świętuje 37. urodziny. Nagranie namiętnego pocałunku z Mikołajem Roznerskim poruszyło sieć

Przypominamy o: Kasia Cichopek na stoku we Włoszech spotkała przyjaciółkę. Kogo spotkała? To niespodzianka