Są razem już od kilku miesięcy. O swoim związku opowiedziały w jednym z wywiadów.

Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną. Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort – otworzyła się.

Swego czasu różne źródła informowały o zbliżającym się ślubie i jego miejscu. Aktorka i jej partner zaprzeczają jednak tym plotkom.

To jest coś, co możemy zostawić i zostawiamy dla siebie i naszych najbliższych. Chcemy się w przyszłości tym bardzo cieszyć. To jest coś radosnego i coś, co daje dodatkową energię – powiedział, dementując wcześniejsze pogłoski.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na nartach. Pojechali tam ze swoimi dziećmi. Para pokazała, jak świetnie bawi się na nartach i nie sposób było nie zauważyć, jak pięknie są ubrani. Kasia pokazała niesamowicie zgrabną sylwetkę.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

W jednym z tych dni cudem spotkali swoją przyjaciółkę Annę Muchę i od razu zrobili sobie wspólne zdjęcie.

Kasia Cichopek na stoku
Kasia Cichopek na stoku
Kasia Cichopek na stoku

Pisaliśmy również o:  Małgorzata Socha i Natalia Kukulska imprezują na wysokości. Zdjęcia pięknych widoków trafiły do sieci

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit na pierwszej randce z mężem. "Randki są ważne"

Przypominamy o: Iza Janachowska pokazała, jak kłóci się z mężem. Wszystko zostało nagrane na wideo. "Matko boska"