Izabela była kiedyś znaną tancerką, która brała udział w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie miała okazję zatańczyć z Radosławem Majdanem. Tancerka bardzo zaprzyjaźniła się z piłkarzem.

Z Radkiem było super cool. Jeszcze wtedy on zawodowo grał, to było takie szaleństwo. Musieliśmy jeździć po Polsce, łączyć jego treningi z naszymi. Jeździłam potajemnie na zgrupowania! To było niesamowite – wyjawiła w „Twoim Imperium”.

Jednak z powodu kontuzji była zmuszona zrezygnować z marzeń o tańcu i zostać gospodynią domową.

Życie osobiste Iza Janachowska od dziesięciu lat związana jest z Krzysztofem Jabłońskim. Stworzyli silną rodzinę i doczekali się syna Krzysztofa, który w tym roku skończy 4 lata.

Iza Janachowska zaczęła remontować swój dom, a w kuchni zainstalowała nowy ekspres do kawy. Jej mężowi nie spodobało się, gdy zobaczył, że ekspres do kawy zawiera ziarenka wanilii.

Popularne wiadomości teraz

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

To było powodem ich kłótni, która nabrała tempa, choć bawiła tancerkę. Zamieściła o tym wpis na swoim Instagramie.

Matko boska. Dziubka! Słuchajcie kawa z zapachem wanilii. To jest normalnie… Nie. Nie ma takich rzeczy – mówił poirytowany Krzysztof.

W ostatnim wywiadzie Iza Janachowska powiedziała, że remontuje swój dom, aby w przyszłości móc zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Natomiast często te koszty są mnożone absolutnie bezsensownie, więc trzeba utrzymać zdrowy balans i nie przesadzać, bo ja mam takie poczucie, że nawet najpiękniejsze wnętrze po jakimś czasie się znudzi. Nie chciałabym doprowadzić do sytuacji, że np. po jakimś czasie będę chciała wymienić lampę, ale tego potem nie zrobię, bo pomyślę, że nie możemy jej wymienić, bo ona tyle kosztowała. No nie. Nie dajmy się zwariować.

Iza Janachowska
Iza Janachowska
Iza Janachowska

Pisaliśmy również o: Krzysztof Ibisz kończy 58 lat. Jak prezenter telewizyjny zmienił się na przestrzeni lat

Może zainteresuje Cię to: Kłopoty w raju. Nowe fakty w sprawie związku Sebastiana Fabijańskiego z 19-letnią Zosią

Przypominamy o: Konflikt Kurzajewskiego i Smaszcz. Jedna ze stron dostała to, czego chciała. "Emocje nieco opadły"