Fani świeżo upieczonej pary będą zdenerwowani.

Sebastian Fabijański zasłynął nie tylko z aktorstwa, ale także z romansów.

Maffashion urodziła syna Bastiana. Później ogłosiła rozwód z Sebastianem ze względu na jego liczne zdrady.

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był – powiedziała Maff.

W lutym wyszło na jaw, że Sebastian Fabijański wszedł w nowy związek.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

Ja z tym świętem zawsze miałem tak, że uważałem, że to jest objaw koniunkturalizmu i kolejne święto wymyślone po to, aby pieniądze się zgadzały i ludzie je wydawali. A jeżeli chodzi o to, co kryje się za tym pytaniem, to ktoś tam jest, z kim się spotykam, a co z tego będzie finalnie, to zobaczymy. Ale nie zapeszam – mówił na krótko przed świętem zakochanych.

Jeden z serwisów Wirtualnej Polski dowiedział się kiedyś więcej o tajemniczej wybrance aktora - "Strulax", którą okazała się 19-letnia Zofia.

Serce aktora/rapera/malarza skradła 19-letnia influencerka o imieniu Zofia, która w sieci działa pod pseudonimem Strulax. Wybranka Seby spełnia się jako tiktokerka i cieszy się sporą popularnością na platformie – jej konto śledzi bowiem prawie 59 tysięcy użytkowników. Blondynka chętnie dokumentuje także swoją codzienność na Instagramie, a jej kolejne wpisy obserwuje ponad 49 tysięcy osób – ustalił serwis.

Subskrybenci gwiazdy zaczęli komentować życie osobiste Sebastiana Fabijańskiego i oto co napisali:

10 lat młodziej.

Bo sobie 16 lat młodszą dupę znalazł wiec co się dziwić, że się chce odmłodzić.

To nie jest moja dupa.

Ups sorry, narzeczona – napisała.

Tym bardziej.

Pisaliśmy również o: Krzysztof Ibisz kończy 58 lat. Jak prezenter telewizyjny zmienił się na przestrzeni lat

Może zainteresuje Cię to: Martyna Gliwińska pokazała swój wybór sukni ślubnej. Jej profil został zasypany komentarzami

Przypominamy o: Konflikt Kurzajewskiego i Smaszcz. Jedna ze stron dostała to, czego chciała. "Emocje nieco opadły"