Chłopiec otrzymał nagrodę, ale była ona bardzo mała. Mama gwiazdora nie może się nasycić talentami syna.

Nie wiem skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia. (…) Ewa, jego dziewczyna mówi: „pani Dagmarko, jemu teraz lepiej idzie ode mnie, on teraz się tylko uczy, on się tak ciężko uczy, on nie ma już na nic czasu”. (…) Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi – i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarzem – dumna mama wyjawiła dla Party.pl.

Conan Kaźmierski w praktyce jest gotowy na każde poświęcenie dla swoich pacjentów, nawet na jazdę na rowerze z opuszczonymi kamerami.

Ja już szczęśliwy, bo po praktykach w szpitalu z rańca. Mam nadzieję, że się nie spóźnię na psychologię zaraz, ale co wam chciałem pokazać, to jak musiałem dzisiaj z rana jechać do szpitala. Przednia opona no w miarę, ale i tak tragedia, a tylna? Dętka kompletna. Jeszcze zajechałem na stację z rana, ale wentyl był nie tej wielkości. Poza tym się spieszyłem, bo bym się spóźnił, co na szczęście się nie stało. Ja się nie spóźniam – opowiedział w relacji na Instagramie.

Conan Kaźmierski podzielił się ze swoimi subskrybentami prezentem od swojego profesora, który otrzymał za wykonanie zadania.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Kupiłam mieszkanie dla syna i córki, ale nie przepiszę na nich aktu darowizny, mam warunek. Zarówno syn, jak i córka byli bardzo rozczarowani"

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Co z ciebie za matka, nie powinnaś mieć trójki dzieci, skoro potrafisz kochać tylko jedno"

Zajęcie pierwszego miejsca w quizie… Nagroda w postaci kinderka. To lepsze niż oceny – pochwalił się.

Pisaliśmy również o: Magdalena Ogórek pokazała swoje luksusowe apartamenty. Jak mieszka dziennikarka Telewizji Polskiej

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel z Dominiką i dziećmi przyłapani w Sopocie. Trudno nie zauważyć rodzinnej sielanki

Przypominamy o: Mikołaj Roznerski pokazał się w długich, blond włosach. "Identyczny jak Kurt Cobain"