Wiadomo, że teraz Kasia Cichopek jest w poważnym związku ze swoim kolegą z pracy i szykują się nawet do ślubu. Z kolei Marcin zaczął spotykać się z Dominiką i wygląda na to, że ich związek jest na poważnym poziomie.

Kasia Cichopek i Marcin podzielili się opieką nad swoimi dziećmi i wygląda na to, że byli małżonkowie nadal szanują związek, który ich kiedyś łączył.

Marcin Hakiel i Dominika od samego początku swojego związku szanują prywatność, dlatego kobieta nie pokazuje swojej twarzy. Tancerz szanuje tę decyzję swojej partnerki.

Marcin Hakiel i Dominiką rzadko pojawiają się publicznie, więc paparazzi z niecierpliwością czekają na jakieś wiadomości od nich. Ostatnio wybrali się z córkami do Sopotu, gdzie zostali zauważeni w doskonałych humorach.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

"Ola nie reagowała na wybryki teściowej, ale tego dnia przesadziła. Nie mogła już tego znieść i opuściła dom"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Kiedy brałem ślub, obawiałem się mojej przyszłej teściowej. I nie poszło to na marne, ponieważ dała mi lekcję życia"

Marcin Hakiel lubi zapewniać dzieciom atrakcje, ostatnio zabrał nową ukochaną i wszystkie pociechy na weekend do Sopotu, w swoje rodzinne strony. Nie mogło się obyć bez spaceru po molo, trzymania za rękę i spontanicznych czułości. I oczywiście bez rozpieszczania dzieci. Dominika zabrała obie dziewczynki do sklepu z cukierkami, w którym ich oczy aż rozbłysły. Sama zaś sprawiła sobie lizaka. Hakiel po raz kolejny pokazał swoje romantyczne oblicze – kupił ukochanej różowy balonik z napisem „LOVE”. Na dowód miłości – czytamy w Super Expressie.

Źródło mówi nam, że Helenkę i Natalkę łączy przyjaźń i zapewnia, że między parą panuje sielanka.

Dziewczynki mają świetny kontakt i już po kilku tygodniach chciały nocować u siebie nawzajem – przekazał informator Super Expressu.

Marcin Hakiel i Dominiką wydali niedawno komunikat, w którym tłumaczą, że w swoim związku cenią sobie prywatność.

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M.

Pisaliśmy również o: Magdalena Ogórek pokazała swoje luksusowe apartamenty. Jak mieszka dziennikarka Telewizji Polskiej

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pożegnalnej kawie. Teraz rozpoczynają nowy etap w swoim życiu

Przypominamy o: Kasia Cichopek na stoku we Włoszech spotkała przyjaciółkę. Kogo spotkała? To niespodzianka