Stało się to na uroczystości z okazji 40. urodzin aktorki.

Prezenterka telewizyjna podziwia talenty swojego partnera.

Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną. Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort – otworzyła się przed kamerami.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na ostatnią kawę do Włoch. Tym samym pokazali, że pewien etap w ich życiu dobiegł końca i wracają do Polski.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż zostawił mnie dla młodej dziewczyny, mówiąc następujące słowa". "Przy niej czuję się jak mężczyzna, głowa rodziny"

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

Pożegnalna kawa – Kasia podpisała zdjęcie.

Wszyscy pamiętają też informacje o rzekomym ślubie pary w Grecji, ale aktorka szybko zdementowała te plotki.

Niewykluczone, że odwiedzimy Grecją wakacyjnie razem z dzieciakami. Ale to chyba nie o moim ślubie jest mowa – oznajmiła.

Odpowiedziała również na krytykę dotyczącą pierścionka zaręczynowego podarowanego jej przez Macieja Kurzajewskiego.

Czy on byłby z drutu, czy z papieru nie ma to dla mnie znaczenia. Dla mnie ważny jest gest, ważne, że jest od niego. Najważniejsze jest uczucie, które nas łączy. Oboje wychodzimy z założenia, że nie przedmioty są ważne, a emocje i wspomnienia i przeżycia. I w to inwestujemy – zwieńczyła ten miłosny wątek.

Pisaliśmy również o: Nieoczekiwany zwrot akcji w sprawie Justyny Żyły. Tak zareagowała na złoty medal Piotra

Może zainteresuje Cię to: Adriana Kalska świętuje 37. urodziny. Nagranie namiętnego pocałunku z Mikołajem Roznerskim poruszyło sieć

Przypominamy o: Kasia Cichopek na stoku we Włoszech spotkała przyjaciółkę. Kogo spotkała? To niespodzianka