Wiemy, że ceny rosną i ma to znaczący wpływ na wszystkie nasze wydatki.

Teraz więc dowiemy się, ile para dała na nowy dom, w którym przyjmie całą swoją rodzinę.

Gospodarze telewizji planują zrobić pokoje dla dwójki dzieci aktorki i dwóch synów Macieja, a także matki gospodarza, która zamieszka z nimi ze względu na chorobę i konieczność opieki.

Na posesji Maćka w Starej Miłosnej ma ona swój kameralny domek i bardzo go lubi. Nietrudno też zgadnąć, że tak jak większość seniorów wyznaje zasadę, że „starych drzew się nie przesadza”. Do swojego dawnego pokoju chce też wrócić z zagranicznych wojaży Julek Kurzajewski, który obecnie uczy się w Holandii w ramach specjalnego programu wyjazdowego dla licealistów. Adaś (13 l.) i Hela (9 l.) – dzieci Kasi – dawno już pokochały również to miejsce – przekazał Super Expressowi.

Maciej Kurzajewski potwierdził informację o tym, kto zamieszka w nowym domu.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Każda z osób, które kochamy, znajdzie tam swoje bezpieczne, komfortowe miejsce do mieszkania – powiedział ulubieniec widzów TVP.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski również wyjaśnili powód swojego wyboru. Mianowicie, dlaczego nie kupili nowego domu, a zaczęli remontować starą willę.

Wybraliśmy taki wariant, pewnie jak większość z naszych rodaków w dzisiejszych czasach, którzy planują remonty swoich domów i mieszkań, by był jak najbardziej praktyczny. Abyśmy nie musieli podchodzić do tego z pewną rozrzutnością, a tak, by każda złotówka wydana na to przedsięwzięcia była możliwie jak najlepiej wydaną złotówką. Aby efekt był najlepszy, jaki tylko może być – wyłożył.

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska skończyła 47 lat. W dniu jej urodzin Anna Jantar zapisała wzruszające słowa w pamiętniku

Może zainteresuje Cię to: Edyta Górniak przypomniała sobie o swojej pierwszej miłości. Wszyscy dobrze go znają. „Miał być moim mężem”

Przypominamy o: Debiut żony Przemysława Stippy na czerwonym dywanie. Wspólnie pozowali na premierze filmu