Co więcej, gwiazda szczerze wierzyła, że czeka ich wspólna przyszłość.

Swego czasu media przypisywały jej związek z Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśką, Robertem Kozyrą i Mateuszem Zalewskim.

Piosenkarka skończyła jednak za Dariuszem Krupą, z którym urodziła syna Allana. Mimo to serce kobiety czuło, że coś jest nie tak, a para ostatecznie się rozstała.

Wiedziałam, że to małżeństwo to nie to, dzień przed ślubem… Niestety. Nawet poszłam do wróżki, bo myślałam, że to niemożliwe. Nie mówiąc, że mam wątpliwości, poprosiłam ją, żeby zobaczyła, czy jest może jakaś podpowiedź od mojej praprababci, może skontaktuje się ze mną przez karty. A wróżka mi powiedziała, żebym nie brała ślubu. Ani jutro, ani nigdy – mówiła po latach.

Po niej Edyta miała związki z mężczyznami, ale wszystkie zakończyły się porażką.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Dawid Kubacki otrzymał niespodziewaną wiadomość od Adama Małysza. Jaka była jej treść

Edyta Górniak w jednym z postów na Instagramie dała swoim fanom do myślenia. Zapytała, czy wiedzą, co łączy ją z Chinami. Wtedy artystka wyjawiła całą prawdę, która mile wszystkich zszokowała, mówiąc, że jej pierwszym crushem był Chińczyk.

Myślicie, że wiecie o mnie już wszystko, ale nie wiecie, kto był moją pierwszą miłością. Miał być moim mężem i miał na mnie poczekać. Wszystkie żywioły się go bały. Myślę, że Bruce Lee jest w dużej mierze odpowiedzialny za moją miłość do Azji – zdradziła.

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak

Przypominamy również, że gwiazda niedawno opowiedziała o nowej dziewczynie swojego syna, Angelice, którą adoptowała jak własną córkę.

Poznałam. Śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana. Ja bym chciała odegrać taką normalną rolę mamy chłopaka, takiej zwykłości. Zawsze daje ludziom czas, bo wiem, że muszą się trochę oswoić.

Pisaliśmy również o: Joanna Kurska wybrała się na stok z córeczką. Szczęśliwa rodzina zadała szyku

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz znów świętuje swoje urodziny. "Oficjalnie rozpoczęłam drugą połowę życia"

Przypominamy o: Krzysztof Ibisz, idąc za przykładem Michała Wiśniewskiego, zaczął przyglądać się obrączkom ślubnym. "Mega cool"