Kobieta postanowiła jednak ponownie świętować swoje urodziny i zamieściła na Tik Toku filmik, który spotkał się z dużym zainteresowaniem jej fanów. Całemu show towarzyszyła piosenka Miley Cyrus.

Po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim, Paulina stała się bardzo rozpoznawalna. Skandale stały się jej rutyną i każdy mógł zobaczyć trudne relacje między byłymi małżonkami.

"Kobieta petarda" zaliczyła również publiczne popisy z Joanną Koroniewską i Małgorzatą Ohme.

Tym razem Paulina Smaszcz postanowiła zacząć wszystko od nowa i urządziła swoje 2. urodziny. Wszystko było zorganizowane w najmniejszym szczególe. Filmik został opublikowany na Instagramie.

Oficjalnie rozpoczęłam drugą połowę życia. Czego sobie życzę? Zdrowia i siły, by zajmować się moją wnuczką i wspierać moich synów i synową, pomagać mojej Mamie, wspierać kobiety, które pragną samoświadomości i rozwoju, realizować projekty, które jednocześnie są moją pasją, kochać szczerze i być kochaną, taką, jaką jestem. WYSTARCZY - życzyła sobie pod nagraniem.

Popularne wiadomości teraz

„Publikuję osobiste nietypowe zdjęcie. Komentarze: ‘W pani wieku takich zdjęć nie wolno publikować.’ ‘Po co to pokazywać. Myśli że ma 16 lat." Z życia

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Modlitwa za naszych ukochanych rodziców

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz swojej ukochanej. Dominika jest prawdziwą pięknością

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel z Dominiką i dziećmi przyłapani w Sopocie. Trudno nie zauważyć rodzinnej sielanki

Przypominamy o: Mikołaj Roznerski pokazał się w długich, blond włosach. "Identyczny jak Kurt Cobain"