Nowej młodej żony prezentera telewizyjnego nie trzeba przedstawiać. Syn Krzysztofa i Joanny, Borys, stał się dla pary prawdziwym prezentem.

18.09.2022r. przyszedł na świat nasz Synek, Borys Ibisz. Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy Naszym Kochanym Rodzicom – pochwalił się prezenter.

58-letni tata celebrytów powiedział w jednym z wywiadów, że nie ma nic przeciwko, a nawet marzy o posiadaniu córki.

To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest… Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał czadeklarował.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Krzysztof Ibisz pojawił się w VIP roomie jednego z salonów jubilerskich, gdzie zwrócił uwagę na biżuterię z kamieniami szlachetnymi, która najbardziej mu się podoba.

Na przykład rubin. To jest taki biskupi kolor. Ale moja babcia zawsze miała pierścionek z rubinem. Mega cool byłby też szmaragd – zaczął.

Słysząc, że szmaragd symbolizuje miłość i wierność, prezenter telewizyjny uśmiechnął się:

Taki bym wybrał, ale już nie będę się więcej zaręczał. Podoba mi się kolor (szmaragdu). Kolor to jest energia, to jest życie, to jest młodość.

Krzysztof Ibisz znany jest z tego, że ożenił się z Joanną. Nie było więc mowy o nowym małżeństwie. Co było powodem takiego stanu rzeczy? Okazuje się, że za przykład posłużyła para Wiśniewskich.

Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love – żona lidera Ich Troje pisała po ceremonii.

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz swojej ukochanej. Dominika jest prawdziwą pięknością

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz znów świętuje swoje urodziny. "Oficjalnie rozpoczęłam drugą połowę życia"

Przypominamy o: Mikołaj Roznerski pokazał się w długich, blond włosach. "Identyczny jak Kurt Cobain"