Film został obejrzany od początku do końca, My Heart Will Go On uczymy się na pamięć, ale wiele ciekawych szczegółów umknęło widzom.

Na przykład Jack, grany przez DiCaprio, kompletnie nie potrafił rysować. Wszystkie szkice, w tym Rose, wykonał reżyser James Cameron.

W tym przypadku, aby stworzyć iluzję rysowania Jacka, trzeba było odwrócić montaż, bo Leonardo DiCaprio — leworęczny, a Cameron — praworęczny.

Hulk wraku statku pod wodą był prawdziwy, a nie zamontowany. Reżyser zszedł pod wodę, gdzie spędził 15-17 godzin, fotografując statek ze wszystkich możliwych kątów.

A słynnej piosenki na końcu mogło w ogóle nie być.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Cameron początkowo chciał dodać tylko melodię w tle, ale James Horner w tajemnicy umówił się z Celine Dion na demo nagrania My Heart Will Go On. Po nagraniu reżyser nie mógł się oprzeć jej głosowi i film otrzymał legendarny soundtrack.

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska skończyła 47 lat. W dniu jej urodzin Anna Jantar zapisała wzruszające słowa w pamiętniku

Może zainteresuje Cię to: Edyta Górniak przypomniała sobie o swojej pierwszej miłości. Wszyscy dobrze go znają. „Miał być moim mężem”

Przypominamy o: Debiut żony Przemysława Stippy na czerwonym dywanie. Wspólnie pozowali na premierze filmu