Kiedy planują wrócić na ekrany i bawić widzów, którzy z niecierpliwością czekają na swoich bohaterów?

Dagmara Kaźmierska i Jacek Wójcik to jedna z par, które pojawiły się w programie "Królowe życia". To popularny show, który od lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce i prezentuje prywatne życie znanych osób.

Duet ten okazał się być jednym z najbardziej interesujących w całym programie, a ich historia zrobiła wiele wrażenia na widzach.

Dagmara jest pełna energii i entuzjazmu, a Jacek to osoba spokojna i zrównoważona. Razem tworzą harmonijną całość.

Ich praca w programie "Królowe życia" pokazała, że są świetnym zespołem i potrafią ze sobą współpracować. Duet ten zyskał wielu fanów, którzy podziwiają ich talent i siłę charakteru.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Jeśli chodzi o pozostałych uczestników show, to niektórzy z nich porzucili przyjaźń z główną bohaterką Dagmarą. Przykładem może być Edzia.

[quote author=""]Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie.

Dagmara Kaźmierska i Jackiem Wójcikiem od dawna nie pojawiały się publicznie, gdy nagle w czwartek we wspólnym filmiku zawarły rozejm.

Niestety w Naszym przypadku NIEZGODA BUDUJE, ZGODA RUJNUJE Tym razem padło na … Na szczęście TOPÓR WOJENNY „WBITY” Dagmarka & Dżejk powrócili Tęskniliście ? Buziaki Kochani – napisała królowa życia.

Fani, widząc to, oszaleli i zaczęli błagać o powrót show.

Proszę nakręćcie sami Królowe życia. Daga i Jacek, please, jesteście najlepsi! – zagaiła influencerów.

Odpowiedź przyszła od samej Dagmary Kaźmierskiej, która dała znać, że ich życzenia się spełnią.

I tak będzie – ujawniła.

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska skończyła 47 lat. W dniu jej urodzin Anna Jantar zapisała wzruszające słowa w pamiętniku

Może zainteresuje Cię to: Edyta Górniak przypomniała sobie o swojej pierwszej miłości. Wszyscy dobrze go znają. „Miał być moim mężem”

Przypominamy o: Debiut żony Przemysława Stippy na czerwonym dywanie. Wspólnie pozowali na premierze filmu