Danuta Martyniuk przez całe swoje życie była poświęcona tylko swojemu mężowie, znanemu królu disco polo Zenku Martyniuku. Ciągle go wspierała, razem z nim cieszyła się z jego sukcesów i zawsze była obok w trudne czasy. 

Danuta Martyniuk ze swoim mężem

Teraz nastąpił gwiezdny czas żony Martyniuka. Polska telewizja TVP zaproponowała prace dla kobiety.

Pełna Amerykanka złamała krzesło w salonie urody, obraziła się i założyła swój salon

Pojawił się pomysł programu dla dojrzałych kobiet. Uczestniczkami miałyby być panie, które przeżyły ciekawe historie. Mogłaby go prowadzić... Danuta Martyniuk. Telewizja zauważyła, że ma dużo do powiedzenia, nie boi się dziennikarzy i byłaby wiarygodna w takim programie-możemy przeczytać w Super Expressie.

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

Wielbiecielka prezydenta Andrzeja Dudy mówi o wielkiej miłości do niego

Wszystko to zaczęło od tego, kiedy Danuta pojawiła się na premierze filma Zenek. Wtedy media zauważyli, że żona piosenkarza disco polo całkiem nie boje się kamer i śmiało rozmawia z dziennikarzami na różne tematy.

Danuta Martyniuk

Zgodziła się Danuta na propozycje o pracy, na razie nie wiadomo. Jednak na bieżąco będziemy śledzić i informować o nowych informacjach.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com