Kinga Rusin w ten wyjątkowy dzień wybrała się do Abu Dhabi na Kobiecy Szczyt Forbes 30/50.

Na to wydarzenie zostało zaproszonych wielu znamienitych gości, w tym: Hillary Clinton i Ołena Zełenska oraz wiele innych znanych osób.

W Dzień Kobiet pozdrawiam Was z kobiecego Szczytu Forbes 30/50 w Abu Dhabi. Gratuluję pomysłodawczyni, Mice Brzezinski @mikabrzezinski (zdjęcie w galerii) i dziękuję za osobiste zaproszenie. Udało się jej wraz z Forbsem zorganizować, już drugi raz, światowe spotkanie dużej grupy spośród najciekawszych, najodważniejszych, najbardziej wpływowych i twórczych kobiet. Hillary Clinton, Ołena Zełenska, Malala Yousefzai (najmłodsza laureatka pokojowego Nobla), Billie Jean King (legenda tenisa walczącą o równouprawnienie kobiet w sporcie), Gloria Steinem (wybitna dziennikarka i działaczka femistyczna), Misty Copeland (najsłynniejsza afroamerykańska primabalerina), to tylko niektóre spośród niesamowitych, silnych i sprawczych kobiet ze świata polityki, biznesu, nauki i kultury, z którymi tu jestem. Być w takim towarzystwie, wymieniać poglądy, szukać inspiracji i zbierać siły do dalszego działania to zaszczyt!

Piotr Stramowski ma w tym dniu podwójne święto, więc będzie świętował z rozmachem.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Ma urodziny tego samego dnia, więc będziemy musieli coś pomyśleć. Mam pewien plan, ale nie mogę go zdradzić. Ale życzę wszystkim kobietom wszystkiego najlepszego.

O swoich planach na ten dzień poinformowała również Paulina Sykut.

Jutro na pewno dostanę kwiaty. Nie mam jakiś planów specjalnych, mamy jakieś plany rodzinne. Być może jakaś kolacja w domu i kwiaty. Myślę, że tak będzie. Mój mąż zawsze mi i Róży przynosi kwiaty, na wszystkie okazje. Bardzo się cieszymy i mamy takie swoje rodzinne chwile.

Pisaliśmy również o: Edward Miszczak i Anna Cieślak pojawili się razem na premierze. Ich uczucia rozkwitają z nową siłą

Może zainteresuje Cię to: Wersow zdradziła płeć dziecka. Partnerka Friza urządziła niesamowitą imprezę na cześć swojego nienarodzonego dziecka

Przypominamy o: Marcin Hakiel spotkał się z Maciejem Kurzajewskim. Co się między nimi działo