Paulina Smaszcz jest ostatnio na pierwszych stronach gazet. Powodem tego była niedawna afera z Maciejem Kurzajewskim, z którym zerwała.

Kobiecie nie spodobał się stosunek jej byłego do wartości rodzinnych, więc publicznie go oskarżyła. Obecnie jednak zawarli porozumienie pokojowe i ich relacje są teraz cieplejsze.

Paulina, podobnie jak jej były mąż, znalazła szczęście u boku nowego partnera.

Nie przestraszył się, jest bardzo dzielny. Cudowne jest też to, że nie ma mediów społecznościowych, w ogóle go nie interesuje ten świat. Jest inżynierem, osobą z innego świata i tak, jak ja jestem taka „wow”, tak on jest wyciszony i spokojny. Daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa i spokoju, którego bardzo potrzebowałam, a od wielu lat go nie zaznałam – opowiedziała o partnerze w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Paulina Smaszcz nie ukrywała, że spodziewa się swojego najstarszego syna. Kiedy więc to się stało, ogłosiła to na Instagramie.ц

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Jestem najszczęśliwszą BABCIĄ na świecie. Kocham moją wnuczkę, moją synową i moich synów. Nic poza tym się nie liczy. To jest mój azymut życia i dla nich warto żyć. #babciapetarda – napisała.

Paulina Smaszcz również niedawno obchodziła swoje 50. urodziny i zapowiedziała, że nie może się doczekać powitania w rodzinie syna.

To zupełnie zdeterminowało teraz moje życie, nie planuję żadnych większych rzeczy i czekam. Mam już spakowane walizki i jak tylko dostanę sygnał, wsiadam w samolot i lecę do nich. Kobieta petarda będzie też babcią, to przepiękne, bardzo to przeżywam i to jest teraz najważniejsza rzecz w moim życiu – przekazała Smaszcz w rozmowie z Faktem.

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz

Pisaliśmy również o: Edward Miszczak i Anna Cieślak pojawili się razem na premierze. Ich uczucia rozkwitają z nową siłą

Może zainteresuje Cię to: Wersow zdradziła płeć dziecka. Partnerka Friza urządziła niesamowitą imprezę na cześć swojego nienarodzonego dziecka

Przypominamy o: Marcin Hakiel spotkał się z Maciejem Kurzajewskim. Co się między nimi działo