Żona skoczka narciarskiego zmaga się obecnie z problemami sercowymi. Wcześnie w niedzielę trafiła do szpitala i nadal jest pod ścisłą kontrolą lekarską.

Adam Małysz w wywiadzie opowiedział o miejscu pobytu swojej żony Dawida Kubackiego.

Marta jest w najlepszych rękach, jeśli chodzi o kardiologię w Polsce. Trafiła do szpitala w Zabrzu, na oddział profesora Religi. Mocno, mocno trzeba trzymać kciuki, za to, żeby wszystko dobrze się ułożyło i powiodło. Żeby Marta wróciła do zdrowia, a Dawid do skoków — powiedział Adam Małysz.

Marta Kubacka ma poważne problemy zdrowotne i obecnie jest w bezpiecznych rękach najlepszych kardiologów w Polsce.

Marta Kubacka przebywa w Śląskim Centrum Chorób Serca. 

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

W tym ośrodku opiekują się nią najlepsi specjaliści, którzy zrobią wszystko, aby młoda matka i żona wyzdrowiała i wróciła do rodziny.

Pisaliśmy również o: Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

Może zainteresuje Cię to: Kinga Rusin ma ciało, jakiego można pozazdrościć. "Czuję się lepiej niż kiedykolwiek i to chyba widać"

Przypominamy o: Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne