Żona skoczka narciarskiego zmaga się obecnie z problemami sercowymi. Wcześnie w niedzielę trafiła do szpitala i nadal jest pod ścisłą kontrolą lekarską.

Adam Małysz w wywiadzie opowiedział o miejscu pobytu swojej żony Dawida Kubackiego.

Marta jest w najlepszych rękach, jeśli chodzi o kardiologię w Polsce. Trafiła do szpitala w Zabrzu, na oddział profesora Religi. Mocno, mocno trzeba trzymać kciuki, za to, żeby wszystko dobrze się ułożyło i powiodło. Żeby Marta wróciła do zdrowia, a Dawid do skoków — powiedział Adam Małysz.

Marta Kubacka ma poważne problemy zdrowotne i obecnie jest w bezpiecznych rękach najlepszych kardiologów w Polsce.

Marta Kubacka przebywa w Śląskim Centrum Chorób Serca. 

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

W tym ośrodku opiekują się nią najlepsi specjaliści, którzy zrobią wszystko, aby młoda matka i żona wyzdrowiała i wróciła do rodziny.

Pisaliśmy również o: Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

Może zainteresuje Cię to: Kinga Rusin ma ciało, jakiego można pozazdrościć. "Czuję się lepiej niż kiedykolwiek i to chyba widać"

Przypominamy o: Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne