Teraz cała Polska martwi się o los jego żony Marty.

Krzysztof Skórzyński był jednym z dziennikarzy, którzy oglądali mecz i byli świadkami tragedii, jaka spotkała ich rodzinę. Trudno sobie wyobrazić, co czuł Dawid w tamtej chwili, gdy dowiedział się, że jego Marta jest w bardzo poważnym stanie.

- Wtedy zszedł do dziennikarzy na tę strefę Thomas Thurnbichler, trener reprezentacji, który miał takie krótkie wystąpienie, mówił o tym, że z powodów osobistych Dawid jest zmuszony wrócić do domu - wspominał Krzysztof Skórzyński.

Krzysztof Skórzyński zna osobiście parę Kubackich i jest to dla niego również bardzo trudna sytuacja.

- Powiem wam zupełnie uczciwie, że nie mieliśmy wątpliwości ani przez moment, że wydarzyło się coś dramatycznego. Jeżeli się wycofuje w takich okolicznościach zawodnika, który bije się o zwycięstwo w pucharze świata, a przynajmniej o podium w całym pucharze świata to wiedzieliśmy, że jest bardzo źle - przekazał.

Popularne wiadomości teraz

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Krzysztof Skórzyński opowiedział nam, jak potoczyły się wydarzenia po tym, jak okazało się, że Marta trafiła do szpitala.

- Do końca tego konkursu staliśmy w gronie dziennikarzy i przysięgam państwu, my już chcieliśmy, żeby to się zakończyło, żeby ten konkurs był czymś tak niematerialnym. Dawid, Marta jesteśmy z wami całym sercem, modlimy się za was, za wasze dzieci, za waszą maleńką córeczkę. Wierzymy, że to się skończy dobrze - podsumował prezenter.

Pisaliśmy również o: Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit urządziła sesję zdjęciową z synem nad morzem. "Cóż za piękny dzień z Ciocią"

Przypominamy o: Piotr Żyła ma hobby, które było tajemnicą nawet dla jego fanów. W wolnym czasie sportowiec poświęca mu sporo czasu