Ostatnio wyszło na jaw, że ma plany na przyszłość ze swoją dziewczyną Angeliką.

- Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę. Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo! – zażartował w rozmowie z "Jastrząb Post". – Super się nam żyje. Nigdy nie byłem w tak długiej relacji, która nie doprowadziłaby mnie do szału (…). Praktycznie się nie kłócimy. Bardzo fajnie się nam mieszka. Nie mam zarzutów. Myślę, że to potrwa jeszcze bardzo długo.

Chłopak powiedział, że to jego pierwszy tak poważny związek i jest gotowy na założenie rodziny. Ciekawe co na ten temat sądzi jego gwiazdorska mama? Jest jednak jeden warunek takiego rozwoju sytuacji.

[quote author=""]- Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burdż Chalifa

Allan Krupa marzy o ślubie, który zostałby zapamiętany na całe życie.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

- Każdy chłop chce zrobić coś spektakularnego, co nie? (…) Jak to miałoby się już wydarzyć, to powinno to być niesamowite i zapadłoby nam w pamięć do końca życia - podsumował Allan Krupa.

Pisaliśmy również o: Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit urządziła sesję zdjęciową z synem nad morzem. "Cóż za piękny dzień z Ciocią"

Przypominamy o: Piotr Żyła ma hobby, które było tajemnicą nawet dla jego fanów. W wolnym czasie sportowiec poświęca mu sporo czasu