Jego wkład w ten sport jest nie do przecenienia.

Sportowiec pokazał ostatnio jedno ze zdjęć ze swojego dzieciństwa. Adam znany jest z tego, że stał się ulubieńcem milionów Polaków i takim pozostaje.

Wiadomo, że dla kibiców zawsze interesujące było to, jak ich idol wyglądał w dzieciństwie oraz poznanie kilku faktów na jego temat. To samo można powiedzieć o Adamie Małyszu, który wdarł się do polskiego sportu zimowego i pozostał w nim na długo.

Zdjęcie sportowca wzbudziło duże zainteresowanie wśród jego fanów i stało się obrazem kultowym. 

- Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci! Tych małych i tych dużych. Bądźcie dziećmi jak najdłużej, bawcie się, śmiejcie i cieszcie życiem - napisał Adam Małysz na swoim Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

"Co z ciebie za matka, nie powinnaś mieć trójki dzieci, skoro potrafisz kochać tylko jedno"

A kolejny element na zdjęciu sprawił, że fani zaczęli przypuszczać, że Małysz zamierzał zostać astronautą.

Rakieta? Od zawsze chciał Pan latać! - zauważył jeden z fanów legendy polskiego sportu.

Co sądzicie o tym zdjęciu?

Pisaliśmy również o: Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Może zainteresuje Cię to: Pierwsze w Polsce sześcioraczki to już przedszkolaki. Jak wyglądają niezwykłe dzieci z Tylmanowej

Przypominamy o: Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani