Jak wiadomo, sportowiec ogłosił niedawno przerwę w karierze i wyjaśnił dlaczego. Jego słowa były prawdziwym szokiem dla jego fanów i rodziny.

Okazało się, że Marta ma poważne problemy z sercem, którymi trzeba się natychmiast zająć.

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze – przekazał skoczek narciarski.

Po kilku dniach milczenia Dawid Kubacki w końcu skontaktował się ze swoimi fanami i opowiedział, jak wygląda teraz sytuacja z Martą.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia

Fani nie mogli opanować emocji radości i pospieszyli z radością do swojego idola.

Najpiękniejsza wiadomość. Dużo siły i zdrowia. Cudowne wiadomości. Oby było już lepiej. Trzymajcie się. Jezu dzięki. Dużo zdrowia i siły. Najlepsza wiadomość. Brawo Marta. Całym sercem z wami.

Pisaliśmy również o: Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Może zainteresuje Cię to: Adam Małysz w dzieciństwie był prawdziwym słodziakiem. Skoczek pokazał niepublikowane do tej pory zdjęcie z dzieciństwa

Przypominamy o: Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani