Dawid Kubacki opowiedział o przebiegu leczenia swojej żony w polskim szpitalu, gdzie obecnie walczą o jej życie.

Sportowiec przyznał, że żadne skoki narciarskie, przez które przeszedł w swoim życiu, nie mogą się porównywać z tym, co teraz przeżywa jego Marta.

Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp — ogłosił.

Gwiazdy polskiego show-biznesu nie powstrzymały emocji po tej wiadomości i pogratulowały parze dobrych wyników ich wspólnej pracy.

Dużo zdrówka dla żony i siły dla Was - pisze Marta Glik.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę - przekazała Magdalena Stępień.

Świetne wieści! Krok po kroku, oby tak dalej. Największe i najpiękniejsze zwycięstwo - wtórował im Damian Michałowski z "Dzień dobry TVN".

Wygląda na to, że zadziałała na nią siła wyższa i miłość, która daje siłę obojgu w walce o lepszą przyszłość.

Pisaliśmy również o: Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Może zainteresuje Cię to: Adam Małysz w dzieciństwie był prawdziwym słodziakiem. Skoczek pokazał niepublikowane do tej pory zdjęcie z dzieciństwa

Przypominamy o: Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani