Zdobyła popularność dzięki swoim rolom w popularnych serialach, takich jak "M jak miłość" czy "Czterech pancernych".

Urodziła się w Rosji, ale w wieku 10 lat przeprowadziła się z rodziną do Polski.

Tam zaczęła uczęszczać do szkoły teatralnej i szybko zyskała uznanie za swoje umiejętności aktorskie.

Jednym z najbardziej znanych seriali, w których wystąpiła, jest "M jak miłość". W tej produkcji zagrała postać Igi, młodej dziewczyny, która stara się odnaleźć swoje miejsce w życiu.

Łamtiugina wcieliła się w tę rolę w sposób przekonujący i poruszający, dzięki czemu stała się jedną z ulubionych postaci widzów.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Kolejnym serialem, w którym wystąpiła, był "Czterech pancernych". To klasyczna polska produkcja, która opowiada o losach polskich żołnierzy podczas II wojny światowej.

Łamtiugina zagrała w tym serialu postać Anny, młodej dziewczyny, która wraz z innymi bohaterami walczyła o wolność Polski. Jej kreacja była bardzo przekonująca i pozwoliła jej zdobyć wiele nagród i wyróżnień.

Poza pracą w telewizji Łamtiugina także często pojawia się na scenie teatralnej. Jej występy są zawsze pełne pasji i zaangażowania, co przyciąga uwagę widzów i krytyków.

Asja Łamtiugina to aktorka, która zasługuje na uwagę i uznanie. Jej talenty aktorskie sprawiają, że każda rola, którą gra, jest przekonująca i poruszająca. Bez wątpienia będzie ona jeszcze wiele razy pojawiać się na małym i dużym ekranie, a jej fani będą zawsze czekać na kolejne jej produkcje z niecierpliwością.

Cała Polska jest w żałobie po śmierci mamy Olafy Lubaszenko, która zmarła w wieku 82 lat.

Dziś odeszła moja kochana mama. Dziękuję ci za twoją bezwarunkową miłość. Do zobaczenia mamo, kocham Cię - napisał Olaf Lubaszenko na Facebooku.

Pisaliśmy również o: Prorocze słowa ojca Roberta Lewandowskiego o jego przyszłości. Krzysztof Lewandowski musiał coś wiedzieć

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła i jej nowy ukochany mają ze sobą wiele wspólnego. "Przez żołądek do serca"

Przypominamy o: Marcelina Ziętek i Piotrem Żyłą będą mieli nowe gniazdko. Aktorka pochwaliła się postępem prac remontowych