Kasia Cichopek zdecydowała się na zakup dodatków do wnętrz.

Gwiazdy serialu Pytanie na śniadanie zaplanowały wielki projekt, w którym zamieszkają nie tylko zakochani, ale także ich rodziny. Dom będzie więc duży.

Nie boimy się wyzwań, ale staramy się praktycznie podchodzić do życia i uznaliśmy, że nie ma sensu szukać nowego domu, biorąc pod uwagę, jaka w ogóle dzisiaj jest sytuacja na każdym rynku. To są trudne czasy. Warto, jeśli tylko możemy, nadawać rzeczom drugie życie, a jeśli chodzi o dom, to też warto mu nadać drugie życie.

A teraz nadszedł kluczowy moment, kiedy Kasia wybrała się na zakupy ze swoim przystojnym chłopakiem Jonatanem Kilczewskim.

Na tym etapie gwiazdy urządzają łazienkę.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Zawsze byłam zwolennikiem jasnych kolorów w pomieszczeniach, bo one tak wizualnie powiększają pomieszczenia. Ale z drugiej strony patrząc na to, że mam ciemne włosy, ja wiem co tam się będzie działo. Więc nie będę chyba sobie strzelała w kolano i skłonię się bardziej ku tej ciemniejszej – powiedziała Kasia.

Pisaliśmy również o: Ola Żebrowska zachwyciła swoich fanów nowym zdjęciem. "Najważniejsze, że jest Pani ubrana". No nie do końca

Może zainteresuje Cię to: Mama Tomasza Komendy ujawniła prawdę na temat relacji z synem. "Tomek w ogóle się już do nas nie odzywa"

Przypominamy o: Piotr Żyła wysłał poruszającą wiadomość do Dawida Kubackiego. Jego treść dotyka do lez