Utrata aktora Pawła Królikowskiego stała dla większości osób wielkim szokiem. Miał jedynie 59 lat. Królikowski aktywnie walczył z nowotworem, jednak niestety choroba wygrała. Aktor zmarł 27 lutego w szpitalu. Obok niego znajdowala się cała jego rodzina. 

Paweł Królikowski ze swoją żoną

Małgorzata Kożuchowska miała wypadek. W jakim stanie jest uwielbiana aktorka

W obecnej chwili cały polski show-biznes opłakuje stratę tego znanego człowieka, który dla wszystkich był wiernym przyjacielem, dobrym kolegom i prawdziwym ojcem. Każdy z polskich gwiazd w swoich sieciach społecznościowych pożegnał się z Królikowskim: Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Ibisz, Małgorzata Kożuchowska i wiele innych.

Swój poruszający komentarz napisała tak samo i Agnieszka Starak- Woźniak, dla której Paweł Królikowski też zostawił w sercu dobrą pamięć.

Popularne wiadomości teraz

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Andrzej Grabowski zakochany w kobiecie o 30 lat młodszej od niego. Kim jest jego wybranka

"Kiedy 15 lat temu zaczynałam pracę w telewizji najbardziej stresowały mnie wywiady z aktorami. Paweł był wyjątkiem, przy nim nie dało się stresować. Zawsze życzliwy, zabawny, otwarty. Nigdy o tym nie zapomnę. Dzięki Paweł i mam nadzieję do zobaczenia w jakimś innym, wspaniałym świecie - napisała prezenterka na swoim profilu w Instagram. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com