Życie uczuciowe aktorki nigdy nie należało do najłatwiejszych. W 2014 roku tragicznie zginął mąż Joanny. Trudno jej było wówczas otworzyć się na nową miłość. To trudne doświadczenie straty męża na zawsze ją zmieniło.

Andrzej Duda ma psychofankę? Adoratorka przekonuje świat o romansie z prezydentem

Udało się jednak znaleźć ostoję. Miała partnera z innego miasta. Przez długi czas udawało im się utrzymać tą relacje. Joanna przyjęła nawet jego oświadczyny.

Wówczas Joanna chwaliła się pierścionkiem i swoją decyzją.

Mam pierścionek zaręczynowy. To są brylanty rodowe. Jest to stary pierścionek po prababce, prawnicza rodzina z tradycjami. Przyjęłam. Powiedziałam "tak". Jak będzie ślub to na pewno wszyscy będą o tym wiedzieli

Popularne wiadomości teraz

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Niestety jednak ich drogi się rozeszły. Gwiazda postanowiła nie komentować całego zajścia. Przyjaciele gwiazdy komentują, że z jej urodą i charyzmą znajdzie jeszcze odpowiedniego partnera na dobre i na złe.

My także życzymy powodzenia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com