Szpitalna diagnoza ujawniła poważne problemy z sercem, które skierowały ją pod opiekę doświadczonych lekarzy.

Jednak obecnie sytuacja zdecydowanie się poprawiła, a sama informacja została podkreślona przez samego zawodnika. W najnowszym wywiadzie Dawid Kubacki zdradził, jak wygląda powrót jego żony do zdrowia.

To było w połowie marca, gdy kibice skoków narciarskich zostali wstrząśnięci wieściami o stanie zdrowia Marty Kubackiej. Sytuacja była na tyle poważna, że Dawid Kubacki zdecydował się zrezygnować ze startów do końca sezonu i natychmiast wrócić do Polski, aby być u boku swojej ukochanej.

Skoczek nie ukrywał trudności związanych z powagą stanu zdrowia Marty. Na szczęście, dzięki kompetencjom i zaangażowaniu lekarzy, 14 kwietnia reprezentant Polski poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Marta Kubacka wreszcie opuściła szpital.

Dawid Kubacki opowiedział o stanie zdrowia swojej żony, ujawniając aktualną sytuację w domu Kubackich. Kubacki przyznał, że opuszczenie placówki to dopiero początek długiej drogi, jaką oboje będą musieli pokonać.

Popularne wiadomości teraz

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marta Kubacka nadal potrzebuje rehabilitacji, a powrót do pełni zdrowia będzie wymagał czasu i cierpliwości. Jednak najważniejsze jest to, że według najnowszych słów samego skoczka, wszystko zmierza we właściwym kierunku.

"Powoli się ogarniamy. To na pewno nie jest superłatwe po tym wszystkim, co się działo, ale idziemy ku dobremu, i to jest najważniejsze. Powoli wracamy do normalności. Jeszcze nie w 100 procentach, ale powolutku, małymi kroczkami" - powiedział Kubacki w rozmowie z portalem skijumping.pl.

Obecnie cała rodzina Kubackich jest razem w domu. Choć pojawiają się pewne drobne problemy, patrząc na to, co przeszli, są one naprawdę nieistotne. 

Pisaliśmy również o: Dramatyczna walka polskiego artysty o życie. Żona bezsilna w obliczu choroby

Może zainteresuje Cię to: Urocze chwile na Instagramie żony Michała Wiśniewskiego: Falco pokazuje, jak przyjął małego Noela Cloe

Przypominamy o: Przyjaciel Krawczyka,Marian Lichtman, niezadowolony z traktowania jego miejsca spoczynku. "To nie jest miejsce na dyskotekę"