Po tym, jak jedna z internautek zapytała o możliwość pojawienia się trzeciego dziecka w życiu Lary Gessler, gwiazda postanowiła odpowiedzieć nie tylko słowami, ale także opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem.

Lara Gessler i jej mąż, Piotr Szeląg, już są dumnymi rodzicami dwójki dzieci. W ubiegłym roku para powitała na świecie synka, natomiast córka pary przyszła na świat krótko po ich ślubie w 2020 roku.

W domu gwiazd panuje radość dzięki trzyletniej Nenie i dziewięciomiesięcznemu Bernardowi. Jednak fani pamiętają, że Lara Gessler wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że marzy o dużej rodzinie.

To właśnie ta informacja sprawiła, że jedna z internautek zdecydowała się zadać pytanie, które od dawna nurtowało wielu obserwatorów. Zapytała, kiedy Lara Gessler planuje trzecie dziecko.

I choć oczekiwano typowej odpowiedzi lub unikania konkretnej odpowiedzi, celebrytka zaskoczyła wszystkich, publikując zdjęcie, na którym wyraźnie widać jej zaokrąglony brzuszek.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Kiedy trzeci dzidziuś? — zapytała fanka.

Na dołączonym do fotografii krótkim opisie Lara Gessler napisała:

"Doświadczenie nakazywałoby, że miesiąc po tym, jak skończę karmić piersią".

Ta odpowiedź wzbudziła jeszcze większe zainteresowanie i spekulacje na temat jej planów dotyczących kolejnego potomka.

Czy to oznacza, że Lara Gessler już planuje kolejne dziecko? Czy może to tylko gra z internautami? Warto jednak przypomnieć, że w jednym z wcześniejszych wywiadów dla serwisu Plejada gwiazda zaznaczyła, że nie myśli jeszcze o trzecim dziecku, ponieważ równoczesne poświęcanie uwagi macierzyństwu i pracy jest niezwykle czasochłonne i wymagające.

Pisaliśmy również o: Dramatyczna walka polskiego artysty o życie. Żona bezsilna w obliczu choroby

Może zainteresuje Cię to: Urocze chwile na Instagramie żony Michała Wiśniewskiego: Falco pokazuje, jak przyjął małego Noela Cloe

Przypominamy o: Przyjaciel Krawczyka,Marian Lichtman, niezadowolony z traktowania jego miejsca spoczynku. "To nie jest miejsce na dyskotekę"