To zaskakujące, że Marlena była kiedyś częścią kontrowersji, która wstrząsnęła internetem. Wielu z nas kojarzy jedynie jej obecność na scenie podczas koncertów Michała, ale kim tak naprawdę jest Marlena Szpak? Przygotujcie się na niezwykłą historię.

Michał Szpak zdobył ogromną popularność jako młody wokalista, stawiając pierwsze kroki w programie "X Factor". Jego wyjątkowy wizerunek i charakterystyczny styl wzbudzili wiele kontrowersji, ale ostatecznie zdobył serca polskiej publiczności dzięki swojemu udziałowi w konkursie Eurowizji.

Jego kariera nabrała tempa, a Szpak stał się częstym gościem największych programów telewizyjnych, a nawet pełnił rolę jurora w "The Voice of Poland". Ale co wiemy o jego życiu prywatnym? Niewielu pamięta, że zanim zdobył sławę, Michał Szpak stał się bohaterem skandalu związanego z urodzinowym nagraniem dla swojej siostry, Marleny Szpak. Przejdźmy do szczegółów.

Z okazji urodzin Marleny Szpak, Michał postanowił opublikować w sieci nagranie, które wywołało burzę - "Happy Birthday To You Marlena". W tym kontrowersyjnym wideo artysta wyginał się w dziwnych pozach, wrzeszcząc w języku angielskim, że życzy swojej siostrze "więcej stosunków płciowych" i satysfakcji płynącej z nich.

Ta wulgarna prezentacja wywołała niemałe zamieszanie i uczyniła Marlenę Szpak częścią tego skandalu. Internet zagrzmiał! Wszyscy zaczęli zadawać pytanie: Kim jest Marlena Szpak, siostra Michała?

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Nagła zmiana w życiu Sylwii Peretti. Decyzja męża, której nikt nie przewidywał

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

Otóż jest to bardzo interesująca osoba! Marlena na co dzień mieszka w Neapolu we Włoszech, a niewielu wie o tym fakcie. Jest wybitną śpiewaczką operową, a jej muzyczne talenty są równie godne uwagi jak talent jej młodszego brata.

Marlena Szpak pojawiła się na koncercie Michała Szpaka na Torwarze w Warszawie. Dokładnie 9 października 2016 roku wystąpiła z nim na scenie, śpiewając razem.

Marlena Szpak nie tylko podziela talent muzyczny ze swoim bratem, ale również wnosi do swojej kariery unikalne elementy operowe.

Jest oczywiste, że Marlena Szpak jest nie tylko tajemniczą siostrą Michała, ale także utalentowaną artystką o własnym głosie i osobowości. Choć przez długi czas była jedynie w cieniu popularności swojego brata, teraz świat zaczyna zauważać jej obecność i doceniać jej talent.

Pisaliśmy również o: Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Dowbor nieoczekiwanie pozbawiona przyjaciółki. Jak została potraktowana po zwolnieniu

Przypominamy o: Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć